crosssearch

Poloha: hotel se nachází na západní straně ostrova v blízkosti centra města Forio nad krásnou zátokou Citara s mnohými termominerálními prameny, s písčitými plážemi a nejznámějšími termálními parky ostrova - Poseidonovými zahradami. Vybavení: hotel nabízí 80 pokojů,...

Konečná cena za osobu od: 15 490 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Hotel je vhodný pro klienty všech věkových skupin.

Pláž: 400 m od písčité pláže, k pláži se jde po silnici z kopce dolů

Typ stravy: Polopenze

Poloha: Hotel se nachází na západní straně ostrova v blízkosti centra města Forio nad krásnou zátokou Citara s mnohými termominerálními prameny, s písčitými plážemi a nejznámějšími termálními parky ostrova – Poseidonovými zahradami.

Vybavení: Hotel nabízí 80 pokojů, nacházejících se v hlavní a ve vedlejších budovách obklopených středomořskou zahradou o rozloze 11000 m . Hotel nabízí léčebné procedury v nově zrekonstruovaném lázeňském centru a 2 termominerální bazény s hydromasáží, o teplotě 29 °C a vnitřní 36 °C. Lehátka a slunečníky zdarma. Hotelové parkoviště zdarma.

Služby za poplatek: V pokojích Standard nebo Comfort. Pokoje Standard jsou jednoduše zařízeny s vlastní koupelnou (sprcha), fén, SAT/TV, většina z nich má balkon/terasu a výhled do zahrady nebo na nejvyšší horu ostrova Monte Epomeo.
 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000