crosssearch

Oblíbený hotelový komplex složený z několika budov obklopených zelení a panoramatickými terasami se nachází nad pláží Citara s věhlasnými Poseidonovými zahradami a poblíž centra města Forio. Již tradičně kvalitní hotel je proslaven i lázeňským centrem s procedurami a školeným...

Konečná cena za osobu od: 13 750 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Velice oblíbený hotelový komplex, který je vyhlášený pro své léčebné a kosmetické procedury v těsné blízkosti centra města Forio.

Pláž

200 m (privátní cestou nebo hotelovým transferem)

Poloha

Oblíbený hotelový komplex složený z několika budov obklopených zelení a panoramatickými terasami se nachází nad pláží Citara s věhlasnými Poseidonovými zahradami a poblíž centra města Forio. Již tradičně kvalitní hotel je proslaven i lázeňským centrem s procedurami a školeným personálem včetně několika termálních bazénů s hydromasážemi.

Vybavení

2 venkovní termální bazény a 1 vnitřní termální bazén s hydromasážemi. Lázeňské a kosmetické centrum s rozmanitým výběrem procedur (inhalace, ayurvéda, shiatsu, fyzioterapie, turecké lázně, sauna, lymfodrenáže atd.). 2 klimatizované restaurace v hotelu, americký bar, bazénový bar, Oasis piano bar, restaurace Oasi na hotelových terasách, pravidelný hotelový transfer minibusem na pláž Citara a zpět, internet point, SAT/TV místnost, konferenční místnost, hotelové parkoviště.

Služby za poplatek

Lázeňské a kosmetické procedury.

Ubytování

Vkusně vybavené pokoje s minibarem, trezorem, klimatizací a centrálním vytápěním, SAT/TV. Každý pokoj má balkon nebo terasu.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 119 termínů

Celkem 119 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000