crosssearch

San Montano Resort Spa hotel je vystavěn v jedinečném prostředí, v naprostém tichu, na vrcholu pahorku Monte Vico, obklopený parkem se středomořskou stále kvetoucí florou a odkud jsou překrásné výhlídky z východní strany na Neapolský záliv, Sorrentský poloostrov, z jižní...

Konečná cena za osobu od: 34 790 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

San Montano Resort Spa

Tento luxusní hotel je vystavěn v jedinečném prostředí, v naprostém tichu, na vrcholu pahorku Monte Vico, obklopený parkem se středomořskou stále kvetoucí florou a odkud jsou překrásné výhlídky z východní strany na Neapolský záliv, Sorrentský poloostrov, z jižní strany na nejvyšší horu ostrova Monte Epomeo, na západě jsou výhledy na stejnojmenný záliv a na termální park Negombo, ze severní strany je vidět na Flegrejská pole a na ostrovy Ventotene a Ponza. Romantickou pláž s jemným pískem a termální parky Negombo najdete přímo pod hotelem v zátoce stejnojmenné jako je hotel. Hotelový minibus sem navíc zajišťuje v průběhu celého dne pravidelnou dopravu. Vhodné pro nejnáročnější klientelu. Dokážete si představit lepší způsob, jak zakončit den, než večeří na terase s Neapolí, Vesuvem a poloostrovem Sorrentine na obzoru?

Vybavení hotelu

pláž přímo pod hotelem
recepce
společenská hala v námořnickém stylu, herní místnost
TV hala, čítárna
wifi ve společenských prostorách zdarma
několik panoramatických slunečných teras
restaurace, pool bar
bar ,,Le Terrazze" na otevřené terase s pianem a pohádkových výhledem na západ slunce
bazén s mořskou vodou, hluboký od 1 do 3m
termální bazén s kaskádami a hydromasážemi je propojen tunelem s hotelem
přírodní sauna, venkovní hydromasážní jaccuzzi s termální vodou
termální centrum a centrum krásy
vybavená tělocvična
vstup na pláž San Montano s lehátky a slunečníky a plážová osuška zdarma, transfer je zahrnut v kompletním servisu parkoviště wifi ve společenských prostorách zdarma.

Vybavení pokoje

dvoulůžkový pokoj Standard - koupelna se sprchou a WC, TV/sat, telefon, klimatizace, vysoušeč vlasů, minibar, balkon nebo terasa. Design pokojů je v námořnickém stylu za využití mahagonu a mosaze. Dětská postýlka možná po vyžádání zdarma. Standard bez možnosti přistýlky.
Hotel nabízí tyto typy pokojů: Standard, Comfort, Superior, pokoje s výhledem na moře, Superior s výhledem na moře, Junior Suite a Suite. Ceny a dostupnost na vyžádání.
Možnost 1-2 přistýlek, dle typu pokoje.

Stravování

snídaně - formou bohatého bufetového stolu s širokou nabídkou napoletánských zákusků. Možnost dokoupení večeří - zeleninovopředkrmový bufet, výběr z menu.
Během letní sezony je možné stravování na otevřené venkovní terase. Je možné objednání speciálních dietetických menu.

Další údaje

73 pokojů
Úklid: 7x týdně.
Výměna ložního prádla: 3x týdně.
Výměna ručníků: 3x týdně.

Internetové stránky hotelu: www.sanmontano.com

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000