crosssearch

Rodinný hotel leží v krásném klidném prostředí píniového háje. Je obklopen zelení a středomořskou květenou. K moři na Lido pláž se dostanete soukromou cestou, přibližně 150 m. Skvělá pozice v centru, jen několik metrů od hlavní nákupní zóny a hlavního dění, nedaleko...

Konečná cena za osobu od: 15 790 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:
Rodinný hotel leží v krásném klidném prostředí píniového háje. Je obklopen zelení a středomořskou květenou. K moři na Lido pláž se dostanete soukromou cestou, přibližně 150 m. Skvělá pozice v centru, jen několik metrů od hlavní nákupní zóny a hlavního dění, nedaleko historického centra Ischia Ponte.

Program zájezdu:
Pobytový zájezd.

Stravování:
Polopenze - snídaně formou bufetu, večeře servírovaná, výběr ze dvou menu.

Ubytování:
Dvoulůžkové pokoje, některé s možností přistýlky, jsou vybaveny vlastním soc. zařízením (vysoušeč vlasů v ceně), TV, telefonem. Balkonem nebo terasou. Klimatizace za příplatek.
Jednolůžkové pokoje na vyžádání.

Vybavení a služby:

Recepce, restaurace, sluneční terasa vybavená lehátky a slunečníky kolem termálního bazénu s kaskádou (cca 30-37 °C ), bazén obklopen tropickým rostlinstvem, druhý menší termální bazén (cca 30-37 °C ) s hydromasážními tryskami na opačné straně u kosmetického centra. (Kosmetické a welness služby za poplatek).

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000