crosssearch

Hotel se nachází přímo v krásném přístavním městečku Sant Angelo. Je vybudovaný v sopečné skále, které dává jedinečnou a romantickou atmosféru celému jižnímu pobřeží ostrova. Díky své unikátní poloze je už od roku 1933 vyhledáván světovou elitou (např. Hugo Boss, Angela Merkel...

Konečná cena za osobu od: 30 990 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

Hotel se nachází přímo v krásném přístavním městečku Sant Angelo. Je vybudovaný v sopečné skále, které dává jedinečnou a romantickou atmosféru celému jižnímu pobřeží ostrova. Díky své unikátní poloze je už od roku 1933 vyhledáván světovou elitou (např. Hugo Boss, Angela Merkel nebo Karel Gott). Okolí je velice klidné, bez hluku a znečištění z rušných silnic, protože celé městečko je určeno výhradně pěším návštěvníkům. Hotelový komplex je vystavěn v různých terénních úrovních pohodlně dostupných výtahy. Při příjezdu a odjezdu je nutné zaplatit elektrovozík, který z parkoviště doveze zavazadla do hotelu. Cena je 3,50eur za zavazadla a 3eur za osobu/jeden směr. Město Sant Angelo je uzavřené dopravě, proto je servis zavazadel zajištěn tímto způsobem.

Vybavení hotelu:

Recepce, tři bary, dvě restaurace a kongresový sál pro více než 250 osob. Wifi k disopozici zdarma v baru. Klienti mohou využívat veškerý komfort Miramare Sea Resort & Spa, jehož součástí je i vyhlášený park Aphrodite-Apollon s deseti termálními bazény s teplotou od 26-40°C, termálním a wellness centrem. K dispozici je také tenisový kurt, římské jeskyně s termální párou a vybavená soukromá pláž od května až do října, kamenné molo s lehátky a slunečníky. Za poplatek si hosté mohou užívat lázně se shiatsu masážemi, ajurvédskými i bahenními, aerosolovou terapii a inhalace a termální beauty centrum.

Sport a zábava:

Termální park přímo v objektu s neomezeným množstvím návštěv, možnost zajímavých výletů po okolí.

Pláž:

Součástí hotelu je kamenné molo s přístupem do moře po schodech, nebo soukromý plážový servis přímo na pláži Maronti v blízkosti fumarol (horkých písků).

Stravování:

Bohatý sladký a slaný snídaňový bufet, možnost doplatku večeří - výběr z menu s bohatým zeleninovým bufetem.

Informace k cenám:

Věková hranice dětských cen, popř. slev a příplatků, není-li uvedeno jinak, se rozumí do dovršení věku dítěte, kdy rozhodným datem je věk dítěte v den návratu do ČR. Není-li uvedeno jinak, děti ve věku do 2 let hradí pouze manipulační poplatek 990,- Kč, event. také cestovní pojištění. Bližší informace o službách zahrnutých v ceně zájezdu uvádíme v příslušném katalogu/ceníku.

Středisko:

ST. Angelo

Pokoje:

Dvoulůžkové s možností až 2 přistýlek jsou prostorné a moderně vybavené, s balkonem nebo terasou, s přímým výhledem na moře. Disponují minibarem, TV SKY, digitálním trezorem, telefonem, fénem, sprchovým koutem nebo vanou. Na všech pokojích je wifi, topení a klimatizace. Pokoje Junior Suite jsou dva dvoulůžkové pokoje, na požádání navíc ke klasickému vybavení je také venkovní vířivka.

Tipy pro správnou volbu:

- termální bazény v ceně- luxusní hotel s kvalitními službami- jihoitalská atmosféra

Upozornění:

Povinná pobytová taxa cca 1,5,- eur/os/den (platba na místě). Doprava do hotelu od parkoviště je organizována elektro taxíky. Cena je 3,50eur za zavazadla a 3eur za osobu/jeden směr. (platba na místě).

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000