crosssearch

Il Moresco Gh Terme

Itálie, Jižní Itálie - Ischia

Tento hotel je postavený v maurském stylu, v jedné z nejhezčích částí Ischia Porto, u písčité pláže Lido, která je vzdálená cca 50 m. Nedaleko je hlavní nákupní a zábavní zóna ,,Corso Vittoria Colonna" a ,,Via Roma". Cca 30m od hotelu jsou tenisové kurty (za poplatek).

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Ischia Porto leží v severovýchodní části ostrova, dominantou tohoto městečka je přístav, který vznikl ze zatopeného sopečného jezera, lemují ho dvě úbočí, jedno s kaplí S. Alessandro a druhé se svatyní S. Pietro. Od přístavu k Ischia Ponte vede promenáda se spoustou restaurací, obchůdků se suvenýry a barů.

Popis hotelu

tento hotel je postavený v maurském stylu, v jedné z nejhezčích částí Ischia Porto, u písčité pláže Lido, která je vzdálená cca 50 m. Nedaleko je hlavní nákupní a zábavní zóna ,,Corso Vittoria Colonna" a ,,Via Roma". Cca 30m od hotelu jsou tenisové kurty (za poplatek).

Vybavení hotelu

hotel má vlastní termální centrum, tři termální bazény (děti do 12 let nemají přístup do termálních bazénů), finskou saunu, fitness, piano bar, restauraci ,,La Pergola", Beauty Center, snack-bar u bazénu, společenská místnost, parkoviště (pouze 10 míst, doporučuje se objednat předem), vybavená pláž (dřevěná mola pouze pro hosty hotelu s přístupem přímo do moře), bar na pláži

Vybavení pokojů

příjemně zařízené dvoulůžkové pokoje mají menší balkon nebo terasu, vlastní sociální zařízení a jsou vybaveny klimatizací, TV, minibarem, trezorem a telefonem. Za příplatek pokoje comfort, superior, senior suite a suite v zahradě.

Stravování

polopenze, plná penze za příplatek. Snídaně formou bufetu, večeře servírované, výběr z několika menu a bufet.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000