crosssearch

Krásný hotel středomořského stylu se nachází na klidném a panoramatickém místě uprostřed tropické zahrady, na západní straně ostrova Ischia. Poblíž historické centrum města Forio a nejznámější termální park Poseidonovy zahrady. Písečné pláže Cava del Isola (200 m a 50 schodů)...

Konečná cena za osobu od: 17 890 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Velmi příjemný kvalitní hotel s příjemnou atmosférou, ideální pro strávení poklidné a relaxační dovolené.

Pláž: 200 m

Typ stravy: Polopenze

Poloha: Krásný hotel středomořského stylu se nachází na klidném a panoramatickém místě uprostřed tropické zahrady, na západní straně ostrova Ischia. Poblíž historické centrum města Forio a nejznámější termální park Poseidonovy zahrady. Písečné pláže Cava del Isola (200 m a 50 schodů) a písečná pláž Citara (700 m).

Vybavení: Recepce se společenskou místností a piano/snack barem, tropická zahrada, ve které je venkovní posazení a 2 bazény (termální 38 °C a minerální). U bazénů sluneční terasa s lehátky a slunečníky. Klimatizovaná restaurace.

Služby za poplatek: V těsné blízkosti hotelu tenisové kurty a Internet Point. Lázeňské centrum s procedurami možno v blízkém hotelu.

Ubytování: Vkusně vybavené pokoje s terasou nebo balkonem, SAT/TV, telefon, klimatizace za příplatek, trezor. V koupelně sprcha, WC a vysoušeč vlasů.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 65 termínů

Celkem 65 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000