crosssearch

Krásný hotel s lázněmi a bohatou wellness nabídkou. Hotel leží nad zálivem Citara. Centrum města cca 2 km. Autobusová zastávka přímo u hotelu.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Popis hotelu

Krásný hotel s lázněmi a bohatou wellness nabídkou.

Poloha

hotel leží nad zálivem Citara. Centrum města cca 2 km. Autobusová zastávka přímo u hotelu.

Pláž

pláž Citara cca 1 km. Plážový servis za poplatek.

Vybavení

hotel nabízí 110 pokojů ve více budovách. Recepce s trezory k pronajmutí, restaurace, bar, TV místnost, internetový koutek a WiFi připojení v Lobby. Výtah. V zahradě termální bazén (cca 36C), lehátka a slunečníky dle dostupnosti.

Ubytování

pokoje jsou vybaveny sprchou, WC, fénem, telefonem, sat. TV, chladničkou, klimatizací (cca 15.6.-15.9.), topení. Jednolůžkové pokoje (B1C/B1A/B1B): s balkonem nebo terasou. B1A: dvoulůžkový pokoj obsazený 1 osobou. B1B: výhled na moře. Dvoulůžkové pokoje (B2A/B2B): s balkonem nebo terasou. B2B: boční výhled na moře. Joker pokoje (B2S): zde ušetříte, neboť výběr polohy a vybavení pokoje přenecháte hoteliérovi.

Stravování

snídaně, polopenze nebo all inclusive. Snídaně formou bufetových stolů. Při polopenzi večeře formou menu o 4 chodech se salátovým bufetem. 1x týdně slavnostní večeře. V rámci all inclusive jsou snídaně formou bufetu, obědy a večeře jsou servírované, výběr z menu se salátovým bufetem. V čase 10-22 h. je na baru k dispozici voda, nealkoholické nápoje, víno, káva, cappuccino a čaj.

Wellness

termální krytý bazén (vyhřívaný cca 36C) s masážními tryskami. 1 sladkovodní bazén (červen-září), 1 termální bazén. Za poplatek: masáže, sauna (kivěten-září).

Děti

dětská postýlka do 2 let v ceně. Rezervace v CK.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000