crosssearch

Tento hotel se nachází na tichém a klidném místě mezi vinicemi a citronovníky, v pěší vzdálenosti od pláže Citara a vyhlášeným termálním parkem Poseidonovy zahrady a nabízí svým klientům nezapomenutelné výhledy na moře a horu Monte Epomeo. Autobusová zastávka se nachází na...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Tento hotel se nachází na tichém a klidném místě mezi vinicemi a citronovníky, v pěší vzdálenosti od pláže Citara a vyhlášeným termálním parkem Poseidonovy zahrady a nabízí svým klientům nezapomenutelné výhledy na moře a horu Monte Epomeo. Autobusová zastávka se nachází na hlavní silnici, cca 150 metrů od hotelu (historické centrum Foria je vzdáleno 3 zastávky). V blízkosti hotelu mnoho obchodů, kaváren a restaurací.

Vybavení pokojů

Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky jsou jednoduše, ale vkusně zařízeny, s vlastním příslušenstvím, TV a balkon nebo terasu. Většina pokojů je orientována na mořskou stranu a má alespoň částečný výhled na moře.

Vybavení hotelu

Recepce, restaurace, bar, sluneční terasa s lehátky, termální bazén (právě probíhají dokončovací práce, pokud by bazén nebyl v provozu, klienti mají umožněný vstup do termálního bazénu sousedního hotelu, který je vzdálen 150 metrů).

Pláž

Věhlasná pláž Citara se nachází cca 800 metrů, možnost využití místní hromadné dopravy.

Stravování

Stravování formou polopenze. Snídaně servírované, večeře o 3 chodech.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000