crosssearch

Hotel se nachází v nádherném zálivu na jihu ostrova, přímo na písečné pláži Maronti, která je považována za nejhezčí na ostrově, s krásným výhledem na poloostrov St. Angelo a ostrov Capri. V blízkosti hotelu je horká termální pláž ,,Fumarole", staré řecké termální lázně ,,Cava...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Hotel se nachází v nádherném zálivu na jihu ostrova, přímo na písečné pláži Maronti, která je považována za nejhezčí na ostrově, s krásným výhledem na poloostrov St. Angelo a ostrov Capri. V blízkosti hotelu je horká termální pláž ,,Fumarole", staré řecké termální lázně ,,Cava Scura" a termální parky Aphrodite, Apollon a Tropical. V blízkosti také najdete plážové restaurace a bary. Po příjezdu Váš hotel naleznete napravo, přímo pod náměstím Maronti, kde Vás vysadí mikrobus.Vhodný pro klidný a zároveň aktivní typ dovolené. Stanice autobusu na náměstí Maronti cca 150 m.

Stravování:
Polopenze - jednotné servírované snídaně i večeře, rodinná italská kuchyně.

Ubytování:
Velmi jednoduše vybavené dvoulůžkové pokoje, některé s možností přistýlky (pouze standardní pokoje) a se sociálním zařízením. Přízemní pokoje mají terasu bez výhledu na moře, pokoje ve vyšších patrech mají balkón nebo terasu, ze které je výhled na moře.

Vybavení a služby:
Menší venkovní termální bazén s termomasáží, přírodní turecká sauna, terasa s lehátky a slunečníky zdarma. Z hotelové terasy je jen pár kroků na pláž.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000