crosssearch

Hotel se nachází na západní části ostrova Ischia v oblíbeném letovisku Forio na vyvýšenině přímo nad písčitou pláží Cava del\'Isola (cca 50 metrů od hotelu), na kterou se schází po soukromé cestě po schodech.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

Hotel se nachází na západní části ostrova Ischia v oblíbeném letovisku Forio na vyvýšenině přímo nad písčitou pláží Cava del'Isola (cca 50 metrů od hotelu), na kterou se schází po soukromé cestě po schodech. Asi cca 300 metrů od hotelu je známá pláž Citara s největšími termálními parky ostrova (Poseidonovy zahrady). Do centra města Forio, které je vzdáleno cca 1 300 metrů, se dostanete po chodníku nad mořem. V blízkosti hotelu je i autobusová zastávka.

Vybavení:

Recepce, restaurace, bar, společenská místnost s TV, 2× venkovní bazén s minerální vodou, 1× venkovní hydrotermální bazén, lehátka a slunečníky, hotelový svoz do wellness centra v hotelu Punta del Sole, Wi-Fi na recepci a baru zdarma, sluneční terasy a parkoviště.

Ubytování:

Standardní dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek jsou vybaveny koupelnou s WC, klimatizací, TV, minibarem, balkonem nebo terasou. Za příplatek možnost ubytování v pokoji s výhledem na moře (2.100 Kč/pokoj/7 nocí).

Sport a zábava:

Nákupní a zábavní možnosti v blízkém městečku Forio. Nabídka fakultativních výletů.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000