crosssearch

Za pár minut chůze soukromou cestou podél pobřeží od přístavního městečka Sant Angelo dojdete po 800 m k hotelu Apollon Club na nejdelší pláži ostrova Maronti. Celý komplex je v překrásném prostředí romantického skalnatého pobřeží na jižní části ostrova Ischia, vše mimo dosah...

Konečná cena za osobu od: 24 693 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

Za pár minut chůze soukromou cestou podél pobřeží od přístavního městečka Sant Angelo dojdete po 800 m k hotelu Apollon Club na nejdelší pláži ostrova Maronti. Celý komplex je v překrásném prostředí romantického skalnatého pobřeží na jižní části ostrova Ischia, vše mimo dosah rušných silnic. Pokoje jsou umístěny ve třech renovovaných vilách, v překrásné středomořské zahradě s malými cestičkami a palmami, v pěší zóně s možností využití elektrických taxíků. Vybrat si tento hotel znamená využívat komfortu čtyřhvězdičkového hotelu a zároveň být v neformálním a uvolněném prostředí v souladu s přírodou, protože hotel využívá ke svému provozu horkých termálních par. Při příjezdu a odjezdu je nutné zaplatit elektrovozík, který z parkoviště doveze zavazadla do hotelu. Cena je 3,50eur za zavazadla a 3eur za osobu/jeden směr. Město Sant Angelo je uzavřené dopravě, proto je servis zavazadel zajištěn tímto způsobem.

Vybavení hotelu:

Recepce, tři bary, dvě restaurace a kongresový sál pro více než 250 osob. Klienti mohou využívat veškerý komfort Miramare Sea Resort & Spa, jehož součástí je i vyhlášený park Aphrodite-Apollon s deseti termálními bazény s teplotou od 26-40°C, termálním a wellness centrem. K dispozici je také tenisový kurt, římské jeskyně s termální párou a vybavená soukromá pláž od května až do října, kamenné molo s lehátky a slunečníky. Za poplatek si hosté mohou užívat lázně se shiatsu masážemi, ajurvédskými i bahenními, aerosolovou terapii a inhalace a termální beauty centrum.

Sport a zábava:

Termální park přímo v objektu s neomezeným množstvím návštěv, možnost zajímavých výletů po okolí.

Pláž:

Kamenné molo s přístupem do moře po schodech a s lehátky a slunečníky hotelu Miramare, nebo soukromý plážový servis přímo na pláži Maronti v blízkosti fumarol.

Stravování:

Hosté se stravují v restauraci přímo nad pláží, kde je také bar a recepce. K dispozici sladký a slaný snídaňový bufet. Fakultativně možnost doplatku večeří - výběr z menu s bohatým zeleninovým bufetem.

Informace k cenám:

Věková hranice dětských cen, popř. slev a příplatků, není-li uvedeno jinak, se rozumí do dovršení věku dítěte, kdy rozhodným datem je věk dítěte v den návratu do ČR. Není-li uvedeno jinak, děti ve věku do 2 let hradí pouze manipulační poplatek 990,- Kč, event. také cestovní pojištění. Bližší informace o službách zahrnutých v ceně zájezdu uvádíme v příslušném katalogu/ceníku.

Středisko:

ST. Angelo

Pokoje:

Pokoje jsou rozdělené do čtyř vil na pár kroků od pláže Maronti: Villa al Mare na panoramatických terasách s výhledem na soukromou hotelovou pláž, Villa Cumana s římskými jeskyněmi, ohřívané přírodní termální párou, Villa Delfica, odkud se téměř dotýkáte moře a dýcháte mořský vánek, Villa Libica s výhledem na pláž Maronti a na fumarole (horké písky). Všechny pokoje jsou orientované s přímým výhledem na moře a vybavené minibarem, TV SKY, digitálním trezorem, telefonem, fénem, sprchovým koutem nebo vanou. Na všech pokojích je wifi, topení a klimatizace.

Tipy pro správnou volbu:

- termální bazény v ceně- kvalitní hotel s komfortními službami- výborná kuchyně

Upozornění:

Povinná pobytová taxa cca 1,5,- eur/os/den (platba na místě). Doprava do hotelu od parkoviště je organizována elektro taxíky. Cena je 3,50eur za zavazadla a 3eur za osobu/jeden směr. (platba na místě).

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 35 termínů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000