crosssearch

Za pár minut chůze soukromou cestou podél pobřeží od přístavního městečka Sant Angelo dojdete po 800 m k hotelu Apollon Club na nejdelší pláži ostrova Maronti. Celý komplex je v překrásném prostředí romantického skalnatého pobřeží na jižní části ostrova Ischia, vše mimo dosah...

Konečná cena za osobu od: 23 390 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Středisko

St. Angelo

Poloha

Komplex čtyř hotelových vil je umístěn v překrásném prostředí romantického skalnatého pobřeží cca 800 m od městečka St. Angelo. Hotel je určený pouze pro dospělé osoby (16+).

Vybavení

Recepce, 2 restaurace, 3 bary, kongresový sál, Wifi k dispozici zdarma v baru. Bazén, termální bazény, terasa se slunečníky a lehátky zdarma.

Sport a zábava

Termální park Aphrodite-Apollon s termálními bazény (26-40°C) přímo v objektu s neomezeným množstvím návštěv; za poplatek tenis, Spa - různé druhy masáží, vířivka, sauna, římské jeskyně s termální párou, aerosolová terapie a inhalace, termální beauty centrum.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje Classic s možností přistýlky jsou vybavené vlastním příslušenstvím (koupelna, vysoušeč vlasů, WC), klimatizací, SKY/TV, telefonem, trezorem; za poplatek minibar. Na vyžádání a za příplatek pokoje Superior bez možnosti přistýlky. Všechny pokoje jsou orientované k moři.

Stravování

Snídaně - sladký a slaný bufet, možnost doplatku večeří - výběr z menu a bohatý zeleninový bufet.

Pláž

Písčitá pláž Maronti v blízkosti fumarol ("horkých písků") se nachází cca 50 m pod hotelem, lehátka a slunečníky k dispozici, nebo možno využít kamenné molo s přístupem do moře po schodech a s lehátky a slunečníky hotelu Miramare.

Tipy pro správnou volbu

- termální bazény v ceně
- kvalitní hotel s komfortními službami
- výborná kuchyně
- hotel určený pro dospělé osoby (16+)

Informace

* Dle vyhlášky místních úřadů se platí případná pobytová taxa, která je splatná na místě v hotovosti v EUR. Upozorňujeme, že zavedení taxy a její výše může být úpravou místní vyhlášky i v průběhu sezóny kdykoliv změněna. Aktuální informace budou k dispozici vždy po příjezdu do hotelu.
* Při vstupu do bazénů (včetně hotelových) je nutné používat koupací čepici.
* Hotel určený pro dospělé osoby (16+).
Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 68 termínů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000