crosssearch

Villaggio Sfinalicchio

Itálie, Jižní Itálie - Gargano

Villaggio se nachází cca 9 km od města Vieste. Palmami a piniemi obklopený objekt zaujímá celkovou rozlohu 30 ha. Je rozdělen na rezidenci, kde jsou umístěny přízemní bungalovy.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Villaggio se nachází cca 9 km od města Vieste. Palmami a piniemi obklopený objekt zaujímá celkovou rozlohu 30 ha. Je rozdělen na rezidenci, kde jsou umístěny přízemní bungalovy.

Vybavení střediska

Bazén se slunečníky a lehátky, restaurace, pizzerie, bar, minimarket, dětský koutek, barbecue, privátní pláž se slunečníky, lehátky, restaurací a barem. Parkování v areálu zdarma.

Bungalovy

Jsou zděné (mimo typu „A“), jednoduše a prakticky zařízené. Každý má verandu, kuch. kout a vl. přísl. Bungalov pro 2–4 osoby (bilo) – typ A je jednoduchý bungalov skládající se z ložnice a vstupního pokoje s dvoulůžkovou rozkládací pohovkou a kuchyňským koutem. Mono 2–4 osoby je zděný bungalov skládající se z obývacího pokoje s manželským lůžkem, rozkládací pohovkou a kuchyňským koutem. Trilo pro 4 osoby je zděný bungalov skládající se z ložnice, pokoje s palandou nebo 2 samostatnými lůžky a vstupní místnosti s kuchyňským koutem. Trilo pro 4–6 osob je zděný bungalov skládající se z ložnice, pokoje s 2 palandami a vstupní místnosti s kuchyňským koutem.

Stravovaní

Vlastní stravování.

Sport a zábava

Tenisový kurt, stolní tenis.

Pláž

Jedna z nejkrásnějších písčitých pláží v romantické zátoce je od střediska vzdálena cca 200 m (přes silnici). K dispozici je privátní organizovaná pláž (za poplatek) i veřejná pláž.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000