crosssearch

Poloha: prázninový komplex leží podél pobřežní cesty mezi Peschici a Vieste (4 km), cca 150 m od pláže. Ubytování: mono pro 2 osoby - obývací pokoj s kuchyňským koutem a 2 lůžky, příslušenství, balkon nebo veranda. Apartmány bilo pro 3 osoby - obývací pokoj s kuchyňským...

Konečná cena za osobu od: 3 711 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Doporučujeme rodinám s dětmi a sportovně založeným klientům.

Pláž: 150 m (vzdálenost od moře apartmánů ve vilkách je 150 – 380 m)

Typ stravy: Bez stravy

Poloha: Prázninový komplex leží podél pobřežní cesty mezi Peschici a Vieste (4 km), cca 150 m od pláže.

Vybavení: Pěkně zařízené apartmánové vilky. V apartmánech je SAT/TV, verandy jsou vždy vybaveny zahradním nábytkem, trezorem. Komplex je vybaven bazénem, sluneční terasou se slunečníky a lehátky, tenisovým kurtem, hřištěm pro minifotbal (přes den v ceně, po 20.00 hod. za poplatek). Pro každý apartmán je vyhrazeno 1 parkovací místo. V komplexu je organizován animační program pro děti i dospělé.

Služby za poplatek: Plážový sevis, klimatizace, další parkovací místo.

Ubytování: Mono pro 2 osoby – obývací pokoj s kuchyňským koutem a 2 lůžky, příslušenství, balkon nebo veranda. Apartmány bilo pro 3 osoby – obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou pro 1 osobu, 1 ložnice pro 2 osoby, příslušenství. Apartmány bilo pro 4 osoby – obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou pro 2 osoby, 1 ložnice pro 2 osoby, příslušenství. Apartmány trilo pro 4 osoby – obývací pokoj s kuchyňským koutem, 2 ložnice pro 2 osoby, příslušenství. Apartmány trilo pro 5 osob – obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou pro 1 osobu, 2 ložnice pro 2 osoby, příslušenství. Apartmány trilo pro 6 osob – obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou pro 2 osoby, 2 ložnice pro 2 osoby, příslušenství.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 111 termínů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000