crosssearch

Středisko SABBIA D´ORO se nachází pouze 300 m od známé písčité pláže CASTELLO a necelý 1 km od městečka VIESTE, kam vede příjemná pobřežní promenáda. Středisko se skládá z řadových apartmánů a patrové budovy s apartmány, které jsou situovány v zelené zahradě se vzrostlými...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

Středisko SABBIA D´ORO se nachází pouze 300 m od známé písčité pláže CASTELLO a necelý 1 km od městečka VIESTE, kam vede příjemná pobřežní promenáda. Středisko se skládá z řadových apartmánů a patrové budovy s apartmány, které jsou situovány v zelené zahradě se vzrostlými piniemi, eukalypty, pomerančovníky, oleandry a další středomořskou vegetací.

Vybavení:


VYBAVENOST A SLUŽBY nový bazén (5.6.-19.9.), recepce, bar, dětský koutek, možnost zapůjčení kol, pračka na žetony, venkovní sprchy, parkovací místa, smluvní pláž s plážovým servisem (1 slunečník, 1 lehátko, 1 plážová stolička), prostor pro cvičení aerobiku, možnosti výletů s českým delegátem. Nedaleko od střediska je centrum s obchody, restauracemi a střediska zábavy a sportu.

Ubytování:


UBYTOVÁNÍ v apartmánech s vlastním vchodem a s krytou terasou vybavenou zahradním nábytkem, apartmány jsou pohodlně vybaveny, na terase je k dispozici gril na dřevěné uhlí. Ubytování typu: MONO pro 2 - 3 osoby: obytná místnost s kuchyňským koutem, manželské lůžko, samostatné lůžko, koupelna / WC, terasa, BILO pro 2 - 5 osob: obytná místnost s kuchyňským koutem, rozkládací lůžko, nebo patrové lůžko, ložnice s manželským lůžkem, koupelna / WC, terasa, TRILO pro 4 - 7 osob: obytná místnost s kuchyňským koutem, rozkládací lůžko, patrové lůžko, ložnice s manželským lůžkem, ložnice se dvěmi lůžky, nebo s 1 lůžkem a patrové lůžko, koupelna / WC, terasa.
PAUŠÁLNÍ POPLATEK povinná platba, která zahrnuje užívání bazénu, spotřeby energií, parkovací místo.

Moře a pláž:

300 m kouzelná pláž se skalnatými útesy, pozvolný vstup s jemným pískem a průzračně čisté moře, plážový servis za poplatek, restaurace na pláži.

Doprava:


DOPRAVA vzdálenost z Prahy 1.530 km, autobusová doprava za cenu 3.090 Kč, ŽST 32 km San Menaio.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000