crosssearch

Villaggio La Giara

Itálie, Jižní Itálie - Gargano

Poloha: prázdninový komplex je vzdálen 3,5 km od Vieste, 150 m od písčité pláže se skalnatými výběžky. Komplex se skládá z bungalovů a také sportovní části, dále je zde část určená ke kempování. Ubytování: apartmány bilo pro 4 osoby - obývací pokoj s kuchyňským koutem...

Konečná cena za osobu od: 5 790 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Sympatický personál a tým animátorů vytváří pohodovou prázdninovou atmosféru a pobyt zde doporučujeme nejen rodinám s dětmi.

Pláž: 150 m

Typ stravy: Bez stravy

Poloha: Prázdninový komplex je vzdálen 3,5 km od Vieste, 150 m od písčité pláže se skalnatými výběžky. Komplex se skládá z bungalovů a také sportovní části, dále je zde část určená ke kempování.

Vybavení: Restaurace, bar, pizzerie, obchod, TV místnost, pračka, víceúčelové hřiště na tenis a minifotbal, pronájem kol, stolní tenis, denní a večerní animační program. V termínu je nutno na místě zakoupit klubovou kartu, která zahrnuje použití bazénu a víceúčelového hřiště na tenis a minifotbal. Ke každému apartmánu náleží 1 vyhrazené parkovací místo. Bungalovy jsou umístěny v zeleni, jsou prakticky zařízeny.

Služby za poplatek: Pronájem a škola surfů, plážový servis.

Ubytování: Apartmány bilo pro 4 osoby – obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou pro 2 osoby, 1 ložnice pro 2 osoby, příslušenství, veranda. Apartmány trilo pro 6 osob – obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou pro 2 osoby, 2 ložnice pro 2 osoby, příslušenství, veranda.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 46 termínů

Celkem 46 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000