crosssearch

Villaggio Club Degli Ulivi

Itálie, Jižní Itálie - Gargano

Poloha: 6 km od Vieste směrem na Peschici přímo v centru krásné široké zátoky s jemným pískem se nachází Club Degli Ulivi. Ubytování: pohodlné bungalovy vybavené SAT/TV, klimatizací a krytou verandou, krbem a venkovním posezením. Apartmány mono pro 2 osoby - obývací...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Moderní komplex bungalovů roztroušených v zeleni olivovníků a pinií.

Pláž: 400 m od písčité pláže

Typ stravy: Bez stravy

Poloha: 6 km od Vieste směrem na Peschici přímo v centru krásné široké zátoky s jemným pískem se nachází Club Degli Ulivi.

Vybavení: Apartmány jsou vybaveny TV, klimatizací, krbem a venkovním posezením. Minibus na pláž je klientům k dispozici zdarma. V červenci a srpnu jsou organizovány animační programy.

Ubytování: Pohodlné bungalovy vybavené SAT/TV, klimatizací a krytou verandou, krbem a venkovním posezením. Apartmány mono pro 2 osoby – obývací pokoj s kuchyňským koutem a manželským lůžkem, příslušenství, veranda. Apartmány bilo pro pro 4 osoby – obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou pro 2 osoby, 1 ložnice pro 2 osoby, příslušenství, veranda. Apartmány bilo pro 5 osob – obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou a jedním lůžkem, 1 ložnice pro 2 osoby, příslušenství, veranda. Apartmány trilo pro 6 osob – obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou pro 2 osoby, 2 ložnice pro 2 osoby, příslušenství, veranda.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000