crosssearch

Villaggio Camping Spiaggia Lunga

Itálie, Jižní Itálie - Gargano

Středisko se rozkládá na ploše 25 ha a se svými 250 bungalovy různých typologií se řadí k největším prázdninovým areálům Gargana. Středisko se skládá ze 2 částí: první část je přímo u moře (Mare), druhá v kopci asi 1 km od moře (Collina).

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

LOKALITA:

Vieste

POLOHA:

středisko se rozkládá na ploše 25 ha a se svými 250 bungalovy různých typologií se řadí k největším prázdninovým areálům Gargana. Středisko se skládá ze 2 částí: první část je přímo u moře (Mare), druhá v kopci asi 1 km od moře (Collina). V části Mare najdeme mimo jiné restauraci, dětský bazén a část bungalovů (mezi nimi i typy Diamante a Mobilhome) a zónu určenou pro kempink. V části Collina jsou roztroušeny další bungalovy (mj. typ Topazio), bazény pro dospělé, amfiteátr a sportoviště. Dopravu klientů mezi jednotlivými částmi zajišťuje plážový minibus. Prázdninové středisko doporučujeme nejen rodinám s dětmi, ale i milovníkům windsurfingu a kitesurfingu, pro který jsou zde ideální podmínky. Centrum Vieste je vzdáleno asi 6 km.

Pláž: písečná pláž.

UBYTOVÁNÍ:

Diamante pro 4 osoby: zděný bungalov; obytná místnost s rozkládacím dvojlůžkem, ložnice, koupelna, uzavíratelný kuchyňský kout na zastřešené verandě, klimatizace. Cca 100 m od pláže.

Mobilhome pro 4 osoby: obytná část s kuchyňským koutem, ložnice, pokojík se 2 lůžky, 2 koupelny, veranda, klimatizace. Cca 100 m od pláže.

Topazio pro 2/4 osoby: zděný bungalov; obytná místnost s rozkládacím dvojlůžkem a kuchyňským koutem, ložnice, koupelna, krytá veranda. Některé bungalovy mají kuchyňský kout na verandě. 1 - 1,5 km od pláže.

Nutné vlastní povlečení a ručníky (možnost zapůjčení povlečení za poplatek).

VYBAVENÍ AREÁLU:

bar, 2 restaurace - pizzerie, supermarket, ovoce - zelenina, trafika, parkoviště, pračky na žetony, 2 bazény pro dospělé, 2 bazény pro děti, 4 osvětlené tenisové kurty, víceúčelové hřiště, minigolf, hřiště na petanque, dětské hřiště, diskotéka, animace pro děti a dospělé, půjčovna surfů, plážový minibus (v pravidelných intervalech od 8:30 do 24:00), škola windsurfingu a kitesurfingu, plážový servis.

STRAVOVÁNÍ:

vlastní strava

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000