crosssearch

Moderně zařízené prázdninové středisko se nachází v centru střediska.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Moderně zařízené prázdninové středisko se nachází v centru střediska.

Vybavení

Bazén, terasa ke slunění, recepce, restaurace, pizzerie (v provozu cca do 10.9.), bar u moře, TV sál, amfiteátr, dětský koutek, fitness centrum, minimarket a jiné obchody, kadeřník, Wi-Fi.

Apartmány

Jsou zcela nově zařízeny, mají kuchyňský kout, vlastní příslušenství, TV, telefon, stropní ventilátor a verandu (v přízemí) nebo terasu (v 1. patře). Na vyžádání možnost klimatizace (příplatek EUR 6/den). K dispozici jsou následující typologie: Mono pro 2 osoby: Obývací pokoj s kuch. koutem a 2 fixně oddělenými lůžky. Bilo pro 2–3 osoby: Obývací pokoj s kuch. koutem a 1 lůžkem a ložnice s manželským lůžkem. Trilo pro 4–6 osob: Obývací pokoj s kuch. koutem a dvoulůžkovou rozkládací pohovkou, ložnice s manželským lůžkem a pokoj s palandou.

Stravovaní

Vlastní stravování.

Sport a zábava

Hřiště pro minifotbal, tenisový kurt, plážové volejbalové hřiště, bocce, stolní tenis, diskotéka. Zábavní a sportovní program (v italštině, do cca 10.9.).

Klubová karta

Klubová karta je zdarma. Umožňuje volný vstup do bazénu, na vybavenu pláž, kde je pro každý apartmán vyhrazen 1 slunečník, 1 lehátko a 1 křeslo, použití sportovního zařízení. Noční osvětlení hřišť a zapůjčení vodních plavidel je za poplatek.

Pláž

Komplex se nachází přímo u písčité pláže s pozvolným vstupem do moře.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000