crosssearch

Areál se nachází cca 2 km od centra Vieste přímo naproti vyhlášené pláži ,,Spiaggia Castello" - Hradní pláž, která již před léty pro svou čistotu moře získala mezinárodní ocenění Bandiera Blu (Modrá vlajka).

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Areál se nachází cca 2 km od centra Vieste přímo naproti vyhlášené pláži „Spiaggia Castello“ – Hradní pláž, která již před léty pro svou čistotu moře získala mezinárodní ocenění Bandiera Blu (Modrá vlajka).

Vybavení

Bazén, Wi-Fi (za poplatek), bar, restaurace, pizzerie, minimarket, dětský koutek a jedno parkovací místo na apartmán.

Apartmány

Vilky pro 2–4 osoby (trilokál): Jedná se o nově postavené řadové vilky. Mají klimatizaci (od 4.6. do 3.9.), SAT-TV, vlastní vchod a velkou verandu nebo terasu s barbecue a zahradním nábytkem. Jsou složeny ze 2 ložnic s manželskými nebo 2 samostatnými lůžky, z obývacího pokoje s kuchyní a vlastního příslušenství. Možnost pronajmutí SAT-TV a pračky (oboje za poplatek). Typ VIP (150 m od pláže) trezor, pračka a hydromasáž. kout (na vyžádání). Typ A se nachází v 1. patře, 250–400 m od pláže. Typ B se nachází v přízemí dvoupodlažních řadových vilek, 250–400 m od pláže. Typ C se nachází v přízemí jednopodlažních řadových vilek, 150–250 m od pláže.

Stravovaní

Bez stravování.

Sport a zábava

Pláž. volejbal. hřiště, od 6.6. do 29.8. sportovní a zábavní program. Letovisko Vieste nenabízí pouze nádherné pláže a průzračně čisté moře.

Pláž

Písečná pláž se nachází přímo naproti prázdninovému středisku (přes ulici). Pláž je volně přístupná i soukromá (za poplatek).

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000