crosssearch

Oblíbená rezidence střední velikosti se skládá z centrální budovy a řadových apartmánů umístěných v jednopatrových blocích.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

oblíbená rezidence střední velikosti se skládá z centrální budovy a řadových apartmánů umístěných v jednopatrových blocích. Je situována asi 6 km od Vieste směrem na Peschici. Apartmány jsou zařízeny velmi jednoduše a jsou vybaveny přípojkou pro satelitní příjem (pronájem TV za poplatek). Jednoduché ubytování za zajímavou cenu. Před rezidencí se nachází zastávka městské autobusové dopravy (od poloviny června do poloviny září). Možnost využití minibusu do/z Vieste v určených hodinách za poplatek.

Pláž

volná písečná pláž cca 800 m, plážový servis za poplatek

Ubytování

Mono pro 2/4 osoby: obytná místnost s kuchyňským koutem, manželskou postelí a palandou, koupelna, veranda.

Bilo pro 4/5 osob: obytná místnost s kuchyňským koutem a palandou (v některých apartmánech lze rozložit na 2 nízká lůžka), ložnice se 2 - 3 lůžky, koupelna, veranda.

Trilo pro 6 osob: obytná místnost s kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou, ložnice, pokojík se 2 lůžky, koupelna, veranda. V ceně pobytu je také povlečení, nutné vlastní ručníky.

Vybavení

bar s TV, bazén pro dospělé, bazének pro děti, hřiště na petanque, stolní tenis, dětský koutek, parkoviště. V blízkosti rezidence se nachází restaurace, pizzerie a obchod.

Stravování

vlastní strava

 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000