crosssearch

Oblíbené prázdninové středisko ležící přímo u moře a v přímořském turistickém městečku Villanova di Ostuni, situovaném u krásného historického města Ostuni, jehož návštěvu si nenechte ujít. Skládá se z vilek, postavených v typickém středomořském stylu a obklopených...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

Oblíbené prázdninové středisko ležící přímo u moře a v přímořském turistickém městečku Villanova di Ostuni, situovaném u krásného historického města Ostuni, jehož návštěvu si nenechte ujít. Skládá se z vilek, postavených v typickém středomořském stylu a obklopených subtropickou vegetací.

Vybavení:

Bazén pro dospělé a pro děti, slunečníky a lehátka, restaurace, bar, úschovna cenných předmětů, video games, barbecue a parkoviště. KLUBOVÁ KARTA: Pro klienty CK Palma travel zdarma. Karta umožňuje použití bazénu, slunečníků a lehátek u bazénu a účast při zábavním a sportovním programu pořádaném v červenci a srpnu.

Ubytování:

APARTMÁNY: Nacházejí se v řadových vilkách s verandou a zahradním nábytkem. Všechny mají kuchyňský kout, televizi a vlastní příslušenství. Možnost klimatizace (příplatek 35/týden). Typ A - pro 2-3 osoby (mono): Pokoj s manželským lůžkem a samostatným lůžkem. Typ B - pro 2-3 osoby (mono): Stejný jako typ A, ale prostornější. Typ C - pro 2-4 osoby (bilo): Obývací pokoj se 2 lůžky a pokoj se 2 lůžky nebo palandou. Typ D - pro 4-5 osob (bilo): Obývací pokoj se 2 lůžky a pokoj s palandou. Za příplatek možnost 5. lůžka.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000