crosssearch

Komplex zděných apartmánů cca 200 m od pláže obklopený stoletými olivovníky. Vhodný pro všechny, kteří rádi tráví dovolenou aktivním způsobem, i pro rodiny s dětmi.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu


Komplex zděných apartmánů cca 200 m od pláže obklopený stoletými olivovníky. Vhodný pro všechny, kteří rádi tráví dovolenou aktivním způsobem, i pro rodiny s dětmi.

Pláž

Rozlehlá a nádherná písečná pláž je od Villaggia vzdálena cca 200 m, plážový servis - slunečník a 2 lehátka (za poplatek 10 EUR/den). Autobusová doprava-nástupní místa: Praha, Jihlava, Brno, Mikulov.

Poloha

Villaggio 6 km od Vieste směrem na Peschici přímo v centru široké zátoky s jemným pískem. Možnost využití místního autobusu do nedalekého městečka Vieste. Skládá se z několika typů zděných apartmánů a vilek, které obklopují staleté olivovníky a jsou vzdáleny cca 200 m od pláže.

Příplatky

Ke konečné ceně zájezdu lze připlatit (nepovinné příplatky, platba na místě): plážový servis 10 EUR/den (slunečník a 2 lehátka), přistýlka (jen u TRILO 4 - vilka) 70 EUR/osoba/týden. Informace pro klienty: Po příjezdu na místě jsou místními hoteliéry vybírány následující poplatky: vratná kauce 50 EUR, závěrečný úklid 30 EUR.

Stravování

Bez stravy

Ubytování

Všechny apartmány s verandou a vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC) jsou klimatizovány (klimatizace zdarma).

Typ A Mono 2 obývací místnost s kuchyňským koutem a manželskou postelí.

Typ B Bilo 3 obývací místnost s kuchyňským koutem a 1 lůžkem, pokoj s manželskou postelí.

Typ C Vilka - Trilo 4 obývací místnost s kuchyňským koutem a palandou, pokoj s manželskou postelí, pokoj se 2 lůžky.

Typ E Bilo 4 obývací místnost s kuchyňským koutem a palandou, pokoj s manželskou postelí.

Vybavení

Restaurace, bar, pizzerie, minimarket, venkovní bazén (28. 5.-17. 9.), dětské hřiště, diskotéka, animační programy v italském jazyce, miniklub, projížďky na poníku (11. 6.-3. 9.), aerobik, fotbalové a volejbalové hřiště, parkoviště.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000