crosssearch

POPIS: sředisko se nachází v lokalitě Baia di Manaccora, 6 km od městečka Peschici směrem na Vieste. Jedná se o komplex apartmánů umístěných v mírném svahu, který se svažuje směrem k moři, podél kterého je umístěno společenské, nákupní i sportovní centrum. Zděné řadové...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

POPIS: sředisko se nachází v lokalitě Baia di Manaccora, 6 km od městečka Peschici směrem na Vieste. Jedná se o komplex apartmánů umístěných v mírném svahu, který se svažuje směrem k moři, podél kterého je umístěno společenské, nákupní i sportovní centrum. Zděné řadové apartmány s vlastním vchodem jsou jednoduše a funkčně zařízeny a od moře vzdáleny asi 400-600 m. Středisko nabízí svým hostům dovolenou ve znamení zábavy a relaxu.

VYBAVENÍ A SLUŽBY: recepce, restaurace, pizzerie, minimarket, obchody, bazén pro dospělé, bazén pro děti se skluzavkou, polyfunkční hřiště, soukromá pláž, parkoviště.

PLÁŽ: u pláže, písek ohraničený útesem.


APARTMÁNY:

Mono pro 2 osoby: obytná místnost s rozkládacím dvojlůžkem a kuchyňským koutem, koupelna, balkón.

Mono pro 3 osoby: obytná místnost s rozkládacím dvojlůžkem, lůžkem a kuchyňským koutem, koupelna, balkón nebo předzahrádka.

Mono pro 4 osoby: obytná místnost s rozkládacím dvojlůžkem, palandou a kuchyňským koutem, koupelna, předzahrádka.

Bilo pro 4 osoby: obytná místnost s rozkládacím dvojlůžkem a kuchyňským koutem, ložnice, koupelna, terasa.

Trilo pro 6 osob: obytná místnost s rozkládacím dvojlůžkem a kuchyňským koutem, ložnice, pokojík s palandou, koupelna, terasa.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000