crosssearch

Villaggio Internazionale Manacore

Itálie, Jižní Itálie - Apulie (zobrazit na mapě) mapa

Mezi bílými útesy a tyrkysovým mořem se tento komplex rozprostírá na ploše 200.000 m2. Dotýká se nejexkluzivnější zátoky Gargana mezi saracénskými věžemi a má jedny z nejlepších služeb a komfortní vybavení. Vhodné pro klienty všech věkových kategorií.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Mezi bílými útesy a tyrkysovým mořem se tento komplex rozprostírá na ploše 200.000 m2. Dotýká se nejexkluzivnější zátoky Gargana mezi saracénskými věžemi a má jedny z nejlepších služeb a komfortní vybavení. Vhodné pro klienty všech věkových kategorií.

Poloha

V jedné z nejpůsobivějších částí Gargana, mezi Vieste a Peschici. Do centra Peschici je villaggio vzdáleno cca 2 km. Od krásné písečné pláže je vzdáleno dle polohy bungalovu nebo apartmánu cca 30 - 100 metrů.

Vybavení

Recepce, restaurace, bar, bar na pláži, bazén, lehátka u bazénu za poplatek, internetový koutek za poplatek, animační programy (od 3.6. do 9.9.), tenisový kurt (za poplatek), ping-pong, víceúčelové hřiště, dětské hřiště, minimarket (červenec a srpen), bankomat, parkoviště (jedno místo na apartmán zdarma).

Ubytování

V apartmánech nebo zděných bungalovech, obojí s terasou, vždy s vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC) a kuchyňským koutem se základním vybavením. Apartmán Bilo 4 - obývací pokoj s kuchyňským koutem a palandou, ložnice s manželskou postelí. Bungalovy (typ Bilo B4 a Bilo 5 jsou klimatizovány, klimatizace zdarma): Bilo A4 - obývací pokoj s kuchyňským koutem a palandou, ložnice s manželskou postelí. Bilo B4 - obývací pokoj s kuchyňským koutem a palandou, ložnice s manželskou postelí, klimatizace. Bilo 5 - obývací pokoj s kuchyňským koutem, palandou a rozkládacím lůžkem pro jednu osobu, ložnice s manželskou postelí, klimatizace.

Stravování

Bez stravy. Možnost dokoupení obědů a večeří na místě.

Pláž

Písečná pláž Jaderského moře, mírně se svažující do moře, je vzdálena 30 - 100 metrů od villaggia. SLUNEČNÍKY A LEHÁTKA NA PLÁŽI ZDARMA (jeden slunečník a dvě lehátka od třetí řady, první a druhá řada za příplatek).

Ke konečné ceně zájezdu lze připlatit (nepovinné příplatky, na vyžádání v CK, platba na místě) ložní prádlo s povinnou výměnou do 15. 6. a od 7. 9. 10 EUR/osoba, v ostatních termínech zdarma, možnost dokoupení obědů a večeří 30 EUR/dosp./ den a děti do 10 let 20 EUR/den platba na místě, plážový servis 35 EUR/ apartmán/týden - 1. řada, plážový servis 21 EUR/apartmán/týden - 2. řada
Informace pro klienty: Po příjezdu na místě jsou místními hoteliéry vybírány následující poplatky: vratná kauce 100 EUR/apartmán, úklid kuchyňského koutu vlastní nebo bude strženo 50 EUR z vratné kauce

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000