crosssearch

APARTMÁNY SOLE ROSSO Rozmanitě rozmístěné apartmány, nacházející se v jednopodlažních a dvoupodlažních rezidenčních domcích ideálně položených na nejbližším plážovém pobřeží městečka Peschici. Toto světoznámé turistické městečko, tyčící se přímo nad pláží, nabízí svým...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

APARTMÁNY SOLE ROSSO
Rozmanitě rozmístěné apartmány, nacházející se v jednopodlažních a dvoupodlažních rezidenčních domcích ideálně položených na nejbližším plážovém pobřeží městečka Peschici. Toto světoznámé turistické městečko, tyčící se přímo nad pláží, nabízí svým návštěvníkům mnoho služeb, zábavy i romantických procházek historickým jádrem. Krásná písčitá pláž zlatavé barvy s velice mírným vstupem do moře je od jednotlivých apartmánů vzdálena pouhých 50 až 400 m.

ZAŘÍZENÍ A SLUŽBY: V blízkosti apartmánů se nacházejí obchody, výtečné restaurace, bary a různá zábavní zařízení.

KLUBOVÁ KARTA: Za fakultativní poplatek EUR 45/apartmán/týden, v období 11/7-22/8 za povinný poplatek EUR 25/osoba/týden (děti 3-12 let EUR 15/osoba/týden). Tato karta umožňuje každému apartmánu používat na privátní pláži 1 slunečník a 2 skládací křesla.

APARTMÁNY jsou rozdílně zařízeny, mají kuchyňský kout, vlastní příslušenství a balkon nebo verandu.

Apartmán pro 2-4 osoby (bilo): Ložnice s manželským lůžkem, obývací pokoj s jedním lůžkem a kuchyňský kout. Možnost 4. lůžka (za příplatek).

Apartmán pro 4-5 osob (bilo): Ložnice s manželským lůžkem, obývací pokoj s dvoulůžkovou rozkládací pohovkou nebo palandou a kuchyňský kout. Možnost 5. lůžka (za příplatek).

Apartmán pro 4-7 osob (trilo): Ložnice s manželským lůžkem, pokoj se 2 lůžky nebo palandou, obývací pokoj s rozkládací dvoulůžkovou pohovkou nebo palandou a kuchyňský kout. Možnost 7. lůžka (za příplatek).

Pobyt: sobota/sobota.

Malá zvířata: povolena, příplatek EUR 25.

Pláž: 50-400 m, volně přístupná i soukromá, písčitá, skalnaté útesy.

Plážový servis: zahrnut v klubové kartě.

Parkoviště: v blízkosti apartmánů.

Žel. stanice: San Menaio (25 km).

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000