crosssearch

Soukromá pláž s plážovým servisem v ceně a v období 1.6.-7.9. animačními programy, je oddělena od rezidence jen místní komunikací.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

Cca 600 m od centra střediska.

Vybavení hotelu:

Recepce, společenská místnost se SAT TV, 2x výtah, restaurace, na vyhraz. pláži přes ulici pizzerie s barem, diskobarem a několika terasami a TV, parkoviště (cca 250 m), za poplatek prádelna, 2 vířivky, Wi-Fi a půjčovna jízdních kol.

Sport a zábava:

Aerobic, stolní tenis, plážový volejbal, vodní sporty na pláži, animační programy (od 1.6. do 7.9.), dětské hřiště.

Pláž:

Soukromá pláž s plážovým servisem v ceně a v období 1.6.-7.9. animačními programy, je oddělena od rezidence jen místní komunikací.

Stravování:

Jen pokoje: plná penze (bufet. snídaně, obědy a večeře formou servírovaného menu, 0.5L vody v ceně).

Informace k cenám:

Věková hranice dětských cen, popř. slev a příplatků, není-li uvedeno jinak, se rozumí do dovršení věku dítěte, kdy rozhodným datem je věk dítěte v den návratu do ČR. Není-li uvedeno jinak, děti ve věku do 2 let hradí pouze manipulační poplatek 990,- Kč, event. také cestovní pojištění. Bližší informace o službách zahrnutých v ceně zájezdu uvádíme v příslušném katalogu/ceníku.

Středisko:

San Menaio - Gargano - Apulie

Apartmány:

Bilo pro 4 5 osob se skládá z ložnice s manželskou postelí a případně 1 samostatným lůžkem, obývacího pokoje s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby a francouzského či standardního (typ A) či balkonu (typ B). Trilo pro 8 osob má navíc ložnici se 2-3 samostatnými lůžky a ve 2. ložnici 1-2 další samostatná lůžka.Všechny apartmány mají příslušenství, SAT TV, fén, telefon, trezor a WI-FI a internet (za poplatek).

Pokoje:

Dvoulůžkové pokoje s možností 2 přistýlek (i rozkládací gauč) mají klimatizaci, SAT TV, telefon, fén, trezor, minibar, WI-FI (za poplatek).

Tipy pro správnou volbu:

- nedávno zrekonstruované pokoje

Upozornění:

Dle vyhlášky místních úřadů se platí případná pobytová taxa. Tato taxa je splatná na místě v hotovosti, v Eur. Upozorňujeme, že zavedení taxy a její výše může být úpravou místní vyhlášky i v průběhu sezóny kdykoliv změněna. Aktuální informace budou k dispozici vždy po příjezdu na ubytování.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000