crosssearch

RESORT PUGNOCHIUSO

Itálie, Jižní Itálie - Apulie

Proslulý prázdninový komplex situovaný přímo u moře v jedné z nejkrásnějších zátok Národního parku Gargana, 20 km od Vieste a 28 km od města Mattinata. Na ploše 150 ha najdete veškeré služby pro prožití dokonalé dovolené. Komplex je rozdělen na několik částí skládajících se z...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

Proslulý prázdninový komplex situovaný přímo u moře v jedné z nejkrásnějších zátok Národního parku Gargana, 20 km od Vieste a 28 km od města Mattinata. Na ploše 150 ha najdete veškeré služby pro prožití dokonalé dovolené. Komplex je rozdělen na několik částí skládajících se z hotelu, vilkových rezidencí, obchodního a sportovního centra.

Vybavení:

V komplexu se nacházejí 3 bazény, z nichž 1 je olympijský a 1 pro děti, se slunečníky a lehátky, 6 barů, 4 restaurace, recepce s bohatým výběrem výletů, kongresový sál pro 700 osob, obchodní centrum La Piramide, diskotéka, beauty center, 2 minifotbalové a volejbalové hřiště, tenisové kurty, stolní tenis, pianobar, Wi-Fi, 2 hotelové pláže s možností zapůjčit si kánoe, surf a plachetnice, plážové volejbalové hřiště, kluby pro děti a celodenní zábavní a sportovní program. Jmenované služby jsou garantované v termínu 6/6 až 27/9, v ostatních obdobích mohou být tyto služby zredukovány nebo zrušeny. KLUBOVÁ KARTA: Za povinný poplatek 40/osoba/týden, v období D-E 45 (úhrada na místě), zdarma pro děti do 4 let. Prostřednictvím klubové karty je možné využívat bazény se slunečníky a lehátky, všechna sportovní zařízení s trenéry (individuální použití je za poplatek) a dopravu vláčkem v rámci objektu. Dále umožňuje zúčastnit se aerobiku, výuky tanců a bohatého zábavního programu pro dospělé a pro děti.

Ubytování:

VILKY DELLE MACINE jsou krásně a moderně zařízeny, mají klimatizaci zdarma, prostornou verandu s barbecue, se zahradním nábytkem, slunečníkem a lehátky, vlastní příslušenství, kompletně vybavený kuchyňský kout, trezor, mikrovlnnou troubu, pračku, fén, telefon, Wi-Fi a televizi se satelitním a Sky příjmem. Vilka pro 2 osoby (mono A): Pokoj s manželským lůžkem. Vilka pro 2-4 osoby (bilo A): Ložnice s manželským lůžkem a obývací pokoj s dvoulůžkovou rozkládací pohovkou. RESIDENCE BELVEDERE tvoří nově postavené řadové apartmány s panoramatickým výhledem. Apartmány, obklopené zelení, jsou nově zařízeny, mají klimatizaci zdarma, prostornou verandu se zahradním nábytkem, vlastní příslušenství, kompletně vybavený kuchyňský kout, trezor, pračku, fén, telefon, Wi-Fi a televizi se satelitním a Sky příjmem. Apartmán pro 2 osoby (mono B): Pokoj s manželským lůžkem. Apartmán pro 2-4 osoby (bilo B): Ložnice s manželským lůžkem a obývací pokoj s dvoulůžkovou rozkládací pohovkou. Apartmán pro 4-6 osob (trilo B): Ložnice s manželským lůžkem, dvoulůžkový pokoj a obývací pokoj s dvoulůžkovou rozkládací pohovkou.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000