crosssearch

RESIDENCE PARK CLUB ALIMINI SMILE

Itálie, Jižní Itálie - Apulie

Ideální místo pro ty, kteří si přejí strávit příjemnou dovolenou společně s přáteli nebo rodinou v komfortně zařízeném prázdninovém středisku. Moderní areál o ploše 6 ha leží v oblasti Alimini, jen 2 km od Otranta – nejnavštěvovanějšího historického městečka jaderského...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

Ideální místo pro ty, kteří si přejí strávit příjemnou dovolenou společně s přáteli nebo rodinou v komfortně zařízeném prázdninovém středisku. Moderní areál o ploše 6 ha leží v oblasti Alimini, jen 2 km od Otranta nejnavštěvovanějšího historického městečka jaderského pobřeží Salenta. Navštívit doporučujeme také krásná města Taranto, Gallipoli a Lecce. V blízkosti komplexu se nacházejí skalnaté útesy, střídající se s písčitými plážemi. Na nejkrásnější pláž v této vyhledávané oblasti Salenta je zajištěn pravidelný odvoz hotelovým minibusem.

Vybavení:

Bazén s tobogánem a bazén pro děti s lehátky
a slunečníky, bar, restaurace, recepce, minimarket, 2 hřiště pro tenis a minifotbal, minigolf, dětský park s trampolínami, amfiteátr a parkoviště. Zdarma je zajištěn také odvoz na privátní pláž a zpět, kde je pro každý apartmán vyhrazen 1 slunečník a 2 lehátka, zábavní i sportovní program, hudební večery, miniclub pro děti, výuka sportů a tanců a jiný zajímavý program.

Ubytování:

VILKY PRO 2-4 OSOBY (bilo) jsou velice pěkně zařízené, obklopené zelení a trávníkem. Všechny jsou přízemní, mají klimatizaci zdarma, vlastní vchod a prostornou verandu se zahrádkou vybavenou zahradním nábytkem. Skládají se z obývacího pokoje s dvoulůžkovou pohovkou nebo palandou a ložnice s manželským lůžkem. VILKY PRO 4-6 OSOB (trilo) jsou stejné jako bilo, s dvoulůžkovým pokojem navíc.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000