crosssearch

RESIDENCE COSTA RIPA

Itálie, Jižní Itálie - Apulie

Moderní rezidenční komplex s bazénem. Rozkládá se na panoramatickém místě, přibližně 50 m nad dlouhou písčitou pláží, pozvolna se svažující do moře. Rezidence je obklopena palmami a hustou zelení a leží 1,5 km od historického městečka Rodi Garganico. Na pláž vede příjemná...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

Moderní rezidenční komplex s bazénem. Rozkládá se na panoramatickém místě, přibližně 50 m nad dlouhou písčitou pláží, pozvolna se svažující do moře. Rezidence je obklopena palmami a hustou zelení a leží 1,5 km od historického městečka Rodi Garganico. Na pláž vede příjemná zastíněná cesta, je možno využít i bezplatného odvozu.

Vybavení:

Bazén pro dospělé a pro děti se slunečníky a lehátky, restaurace, pizzerie, minimarket, bar u bazénu a na pláži, recepce, TV sál, 2 tenisové kurty, minifotbalové hřiště, hotelová pláž, miniclub pro děti a amfiteátr. KLUBOVÁ KARTA: Pro klienty CK Palma travel zdarma. Umožňuje použití bazénů, slunečníků a lehátek, kanoí a šlapadel na hotelové pláži, kde je pro každý pokoj vyhrazen 1 slunečník a 2 lehátka nebo plážová křesla, a použití všech sportovních zařízení. Po celý den i večer je připraven bohatý sportovní a společenský program, výuka sportů, tanců a jiné zábavy.

Ubytování:

APARTMÁNY PRO 2-6 OSOB (bilo) jsou standardně vybavené, mají vlastní příslušenství a verandu nebo balkon se zahradním nábytkem. Skládají se z obývacího pokoje s kuchyňským koutem se 2 lůžky a ložnice s manželským lůžkem. Možnost 5 a 6. lůžka (za příplatek). Ložní prádlo a ručníky jsou zpoplatněny částkou 15 EUR/ výměna.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000