crosssearch

PRÁZDNINOVÉ STŘEDISKO SFINALICCHIO

Itálie, Jižní Itálie - Apulie

Nevelké prázdninové středisko s klidnou rodinnou atmosférou leží přibližně 200 m od jedné z nejkrásnějších pláží v romantické zátoce Baia di Sfinalicchio a 9 km od města Vieste. Palmami a piniemi obklopený objekt zaujímá celkovou rozlohu 30 ha. Je rozdělen na rezidenci, kde...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

Nevelké prázdninové středisko s klidnou rodinnou atmosférou leží přibližně 200 m od jedné z nejkrásnějších pláží v romantické zátoce Baia di Sfinalicchio a 9 km od města Vieste. Palmami a piniemi obklopený objekt zaujímá celkovou rozlohu 30 ha. Je rozdělen na rezidenci, kde jsou umístěny bungalovy, a kempink. Tuto část pobřeží pro jemný písek a pozvolný přístup do moře doporučujeme zejména rodinám s dětmi.

Vybavení:

Bazén pro dospělé a pro děti se slunečníky a lehátky, restaurace, pizzerie, bar, minimarket, tenisový kurt, dětský koutek, barbecue, privátní pláž se slunečníky, lehátky, restaurací a barem.

Ubytování:

BUNGALOVY jsou zděné (mimo typ A), jednoduše a prakticky zařízeny. Každý má verandu k posezení venku, kuchyňský kout a vlastní příslušenství. Bungalov pro 2-4 osoby (bilo A) je jednoduchá chatka, skládající se z ložnice a vstupního pokoje s dvoulůžkovou rozkládací pohovkou a kuchyňským koutem. Bungalov pro 2-4 osoby (mono) je nový zděný bungalov, skládající se z obývacího pokoje s manželským lůžkem, dvoulůžkovou rozkládací pohovkou a kuchyňským koutem. Bungalov pro 2-4 osoby (bilo) je zděný, skládající se z ložnice a vstupního pokoje s dvoulůžkovou rozkládací pohovkou a kuchyňským koutem. Bungalov pro 4 osoby (trilo) je zděný, tvořený ložnicí, pokojem s palandou nebo 2 samostatnými lůžky a vstupní místností s kuchyňským koutem.
Bungalov pro 4-6 osob (trilo) je zděný, skládající se z ložnice, pokoje se 2 palandami a vstupní místnosti s kuchyňským koutem.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000