crosssearch

Třípatrová rezidence hotelového typu s výtahem a ideální polohou se nachází blízko městečka Gallipoli a nedaleko pláže.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu


Třípatrová rezidence hotelového typu s výtahem a ideální polohou se nachází blízko městečka Gallipoli a nedaleko pláže.

Pláž

Veřejná písečná pláž je vzdálená cca 250 m a soukromá pláž je vzdálená cca 900 m od rezidence. Cca 150 m je vzdáleno pobřeží s plochou skálou a písečnou zátokou. SLUNEČNÍK A DVĚ KŘESÍLKA/apartmán na soukromé pláži ZDARMA od 5. 5. do 28. 7. a od 25. 8. do 29. 9. V ostatních termínech za poplatek. Možnost využití kyvadlové dopravy na soukromou pláž zdarma.

Poloha

Rezidence se nachází v jižní části letoviska Gallipoli a je vzdálena cca 150 m od moře, dvě pláže cca 250 m a cca 900 m od hotelu a 500 m od hlavní třídy Corso Roma.

Příplatky

Ke konečné ceně zájezdu lze připlatit (nepovinné příplatky, platba na místě): ložní prádlo 8 EUR/osoba, ručníky 8 EUR/osoba, deky 8 EUR/osoba, klimatizace 10 EUR/den, garáž (nutné rezervovat předem) 45 EUR/týden, příplatek za obědy nebo večeře 105 EUR/osoba/týden. Informace pro klienty: Po příjezdu na místě jsou místními hoteliéry vybírány následující poplatky: závěrečný úklid 32 EUR/MONO, 38 EUR/TRILO, vratná kauce 50 EUR/apartmán.

Stravování

Bez stravy. Možnost dokoupení obědů a večeří.

Ubytování

Apartmány s balkonem a vlastním sociálním zařízením (sprcha nebo vana, WC) jsou klimatizovány (klimatizace za poplatek) a vybaveny TV. Typ Mono 2 - obývací pokoj s kuchyňským koutem a manželskou postelí nebo rozkládací dvoulůžkovou pohovkou. Typ Mono 3 - obývací pokoj s kuchyňským koutem a manželskou postelí nebo rozkládací dvoulůžkovou pohovkou, samostatné lůžko. Typ Mono 4 - obývací pokoj s kuchyňským koutem a manželskou postelí nebo rozkládací dvoulůžkovou pohovkou, palanda.

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, bar, sauna, hydromasážní bazének, beauty centrum, fi tness centrum, garáž (za poplatek).

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000