crosssearch

Nevelký rezidenční komplex OLIMPIA je situovaný v turistickém letovisku San Menaio, pouhých 80 m od písčité pláže a několik kilometrů od významných historických městeček Rodi Garganico (5 km) a Peschici (12 km). Středisko je obklopeno piniovoým hájem a typickou bujnou vegetací...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Nevelký rezidenční komplex OLIMPIA je situovaný v turistickém letovisku San Menaio, pouhých 80 m od písčité pláže a několik kilometrů od významných historických městeček Rodi Garganico (5 km) a Peschici (12 km). Středisko je obklopeno piniovoým hájem a typickou bujnou vegetací Gargana, která dodává příjemný dojem, celkem je k dispozici 21 pohodlných zděných apartmánů s verandou, nebo balkonem.

ZAŘÍZENÍ A SLUŽBY: Obchod, bar, malé fotbalové hřiště, trampolíny, hrací automaty, prostor na tancování a cvičení. V červenci a srpnu je zde pořádán večerní zábavní program.

APARTMÁNY jsou jednoduše vybaveny, mají kuchyňský kout, koupelnu se sprchou a WC, verandu nebo balkon, pro každý apartmán je vyhrazené parkovací místo.

Apartmány typu:
bilo pro 2-4 osoby: obytná místnost s kuchyňským koutem a s rozkládací pohovkou pro 1 - 2 osoby, ložnice s manželským lůžkem, koupelna / WC, veranda, nebo balkon,
trilo pro 6-7 osob: obytná místnost s kuchyňským koutem a s rozkládací pohovkou pro 2 osoby, ložnice s manželským lůžkem, pokoj se dvěmi lůžky, nebo smaostatné lůžko a patrová postel, koupelna / WC, veranda, nebo balkon,
trilo pro 7-8 osob: obytná místnost s kuchyňským koutem a s rozkládací pohovkou pro 2 osoby, ložnice s manželským lůžkem a s patrovovým lůžkem, pokoj se dvěmi lůžky (může být i patrová postel), koupelna / WC, veranda, nebo balkon.

Výlety: tostrovy Tremiti a mořské jeskyně, přírodní lesní rezervace Foresta Umbra, chrám svatého Michaela v Monte Sant´Angelo, hrob Padre Pio v San Giovanni Rotondo a řada pobřežních městeček na Garganu s historií plnou umění.
Povinné poplatky v místě pobytu: spotřeba energií 30 EUR - bilo 2, 40 EUR - bilo 4, 50 EUR - trilo / týden.

Pobyt: sobota - sobota.

Zvířata: na vyžádání povolena.

Pláž: 80 m, volně přístupná i soukromá (přes silnici), písčitá s průzračně čistým mořem, obklopená zelení.

Plážový servis: možný za poplatek podle období.

Parkoviště: zdarma, uvnitř rezidence.

Doprava: vzdálenost z ČR asi 1.400 km, možnost autobusové dopravy za příplatek, ŽST 300 m San Menaio.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000