crosssearch

Ideální místo pro sportovní a klidnou dovolenou. Pláž s jemným pískem se nachází cca 700 m od rezidence, soukromá i veřejná, v okolí skalnaté pobřeží, minibus na pláž zdarma.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu


Pláž

Pláž s jemným pískem se nachází cca 700 m od rezidence, soukromá i veřejná, v okolí skalnaté pobřeží, minibus na pláž zdarma. Poplatek za plážový servis je 40 Euro/osoba/týden, není povinný.

Poloha rezidence

Leží na pobřežní komunikaci, která spojuje města Peschici a Vieste (do každého z nich je cca 10 km), ve vzdálenosti cca 700 m od pláže.

Stravování

Vlastní

Ubytování

Na velké ploše mezi olivovníky stojí přízemní vilky (apartmany typu TRILO jsou v patrových vilkách) navzájem oddělené zahrádkami, každý apartmán má vlastní přístup. Všechny apartmány mají vlastní sociální zařízení.

Typ MONO: skládá se s obývacího pokoje s manželskou postelí, lůžkem nebo patrovou postelí a s kuchyňským koutem.

Typ TRILO: skládá se s ložnice s manželskou postelí, ložnice se dvěma lůžky nebo s patrovou postelí, obývací místnost s kuchyňským koutem. Vratná kauce na apartman je 100 Euro, poplatek za spotřebu energie povlečení a konečný úklid 30 Euro za MONO, 35 Euro za TRILO, ložní prádlo vlastní nebo poplatek 8 Euro/osoba/týden.

Vybavení rezidence

Bazén, dětský bazén, restaurace, market i bar, dětský koutek, tenisové kurty, stolní tenis, otevřená diskotéka, parkovistě(zdarma), animační program (červenec - srpen). Klubová karta k využívání sportovišť a atrakcí zdarma. Zvířata malého vzrůstu jsou za poplatek povolena.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000