crosssearch

Moderní a elegantní prázdninové středisko MESSAPIA je velmi dobře vybavený komplex, který se nachází v dobře udržované subtropické zahradě na panoramatickém místě s krásným výhledem na moře a romantické městečko SANTA MARIA DI LEUCA od jehož centra je vzdáleno 800 m. Pobřeží...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Moderní a elegantní prázdninové středisko MESSAPIA je velmi dobře vybavený komplex, který se nachází v dobře udržované subtropické zahradě na panoramatickém místě s krásným výhledem na moře a romantické městečko SANTA MARIA DI LEUCA od jehož centra je vzdáleno 800 m. Pobřeží je zde tvořeno divokými skalními útesy, ale přímo v centru městečka se nachází menší písčitá pláž. Středisko uspokojí požadavky i toho nejnáročnějšího klienta, se zájmem o potápění, vodní sporty a romantiku.

Vybavenost a služby

recepce, bazén s barem a s dětským brouzdalištěm se slunečníky a lehátky, 2 restaurace (z toho jedna na střešní panoramatické terase - roof garden), bar, uzavřené parkoviště, otevřené divadlo pro zábavní programy, dětský koutek, soukromá pláž s barem na pláži.

Ubytování

vkusně a komfortně zařízené apartmány se nacházejí v přízemních a jednopatrových řadových vilkách. Všechny aparmány mají vybavený kuchyňský kout v obytné místnosti, vlastní sociální zařízení, klimatizaci, bezpečnostní schránku, TV, telefon, terasu nebo předzahrádku se zahradním nábytkem.

APARTMÁNY typu: BILO pro 4 - 5 osob: obytná místnost s kuchyňským koutem, rozkládací pohovka pro 2 osoby, vyklápěcí lůžko, ložnice s manželským lůžkem, koupelna / WC, terasa, nebo zahrádka, apartmány pro 4 osoby se nacházejí v přízemí, pro 5 osob v 1. patře,

TRILO pro 6 osob: obytná místnost s kuchyňským koutem, rozkládací pohovka pro 2 osoby, ložnice s manželským lůžkem, ložnice s dvěmi samostatnými lůžky, koupelna / WC, tyto apartmány se nacházejí v přízemí a mají zahrádku a terasu.

Stravování

vlastní, nebo v restauraci střediska za zvýhodněné ceny. KLUBOVÁ KARTA zahrnuje užívání bazénu a dětského brouzdaliště, kyvadlovou dopravu na pláž Lido Giulia, večerní a denní zábavné programy s dětským klubem.

Moře a pláž

ve vzdálenosti 1 km malá písčitá zátoka, která sousedí s nízkou plochou skálou, na níž byla vytvořena soukromá pláž LIDO GIULIA s plážovým servisem (za poplatek). Pláž je tvořena pohodlnými dřevěnými terasami se schůdky do moře a je na ni zajištěna zdarma pravidelná kyvadlová doprava. Na další krásné pláže SALENTA (do 5 km) je zajištěna kyvadlová doprava za poplatek.

Doprava

vzdálenost z Prahy 1.830 km, letiště Bari 220 km, ŽST Aquarica del Capo 18 km.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000