crosssearch
Na našem Facebooku denně zveřejňujeme zlevněné zájezdy

La Torre

Itálie, Jižní Itálie - Apulie

Klidná rezidenční oblast Torre Suda se nachází 10 km od historického městečka Gallipoli, přímo u křišťálově průzračného moře a nedaleko obchodního a sportovního centra.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu


Klidná rezidenční oblast Torre Suda se nachází 10 km od historického městečka Gallipoli, přímo u křišťálově průzračného moře a nedaleko obchodního a sportovního centra.

Pláž

Přímo u komplexů La Torre je skalnaté pobřeží se snadným vstupem do vody díky nízké ploché skále. Nejhezčí písečná pláž Salenta s možností plážového servisu - 1 slunečník a 2 křesílka zdarma/apartmán do 30. 7. a od 27. 8. a je vzdálena cca 10 km od rezidencí.

Poloha rezidence

Moderní rezidence a vilky La Torre se nachází cca 10 km od městečka Gallipoli, v klidné části rezidenčního letoviska Torre Suda. Komplexy jsou situovány přímo u moře.

Příplatky

Ke konečné ceně zájezdu lze připlatit (nepovinné příplatky, platba na místě): přistýlka jen v TRILU 50 EUR/týden, povlečení 8 EUR/osoba, ručníky 8 EUR/osoba, deky 8 EUR/osoba. Informace pro klienty: Po příjezdu na místě jsou místními hoteliéry vybírány následující poplatky: vratná kauce 50 EUR nebo 2.000,- Kč/apartmán, závěrečný úklid 32 EUR/BILO, 37/TRILO EUR, 42 EUR/vilka, klienti si mohou uklidit sami.

Stravování

Bez stravy

Ubytování

Vkusně zařízené apartmány a vilky s vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC) jsou umístěny v uzavřené zahradě. Většina apartmánů v 1. patře má výhled na moře. V 1. patře je zároveň balkon, v nižším patře prostorné atrium.

Apartmán Bilo 4 - obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a jednou ložnicí s manželskou postelí. Apartmán Trilo 4/5 - obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a jednou ložnicí s manželskou postelí a pokojem s jedním samostatným lůžkem nebo palandou. Vilky Trilo 6 - řadové vilky cca 20 metrů od moře mají obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím dvoulůžkem, ložnice s manželskou postelí, pokoj se dvěma lůžky. Příplatky viz ceník.

Vybavení rezidence

Nedaleko rezidencí je k dispozici obchodní centrum, bar, restaurace, sportovní centrum s tenisovými kurty a dětským koutkem. Většina apartmánů má výhled na moře.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000