crosssearch

Nedávno vybudovaný prázdninový komplex Sairon Club je idální pro všechny, kteří chtějí strávit klidnou, romantickou dovolenou u jedné z nejkrásnějších pláží v Itálii.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Nedávno vybudovaný prázdninový komplex Sairon Club je idální pro všechny, kteří chtějí strávit klidnou, romantickou dovolenou u jedné z nejkrásnějších pláží v Itálii.

Poloha

Tento komplex je umístěn uprostřed krásné subtropické zahrady, v centru oblíbeného letoviska Torre dell´Orso. Necelých 13 km je vzdáleno historické město Otranto, cca 20 km barokní město Lecce. Obchodní centrum s restauracemi, bary a obchody všeho druhu se nachází 400 m od komplexu. Apartmány cca 800 m od pláže.

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, bar-kavárna, dvě klimatizované restaurace, pizzerie, supermarket, amfi teátr pro zábavu a večerní animace, uzavřené parkoviště, tři bazény (jeden pro děti), hydromasážní bazének, dva tenisové kurty, fotbalové hřiště, dětské hřiště, hřiště na kuželky - vše zdarma.

Ubytování

Moderní apartmány jsou umístěny v řadových jednopatrových vilkách s předzahrádkou nebo terasou se zahradním nábytkem. Všechny jsou klimatizovány (klimatizace zdarma), mají vlastní sociální zařízení (sprcha, WC), kuchyňský kout, TV, trezor. Apartmány v přízemí mají k dipozici zahradní gril a venkovní sprchu. Apartmán Mono 2 - obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou. Apartmán Bilo 4 - obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou, jedna ložnice s manželskou postelí.

Stravování

Bez stravy.

Pláž

Bílá písečná pláž lemovaná piniovým hájem a vysokými vápencovými útesy se nachází 800 m od střediska. Pro hosty hotelu je zajištěna doprava (vláček) zdarma.br>
Autobusová doprava-nástupní místa: Praha, Brno. Ostatní nástupní místa na vyžádání za poplatek v CK.

 

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000