crosssearch

RESIDENCE JUNIOR 2 Nachází se přímo v moderním přímořském letovisku Torre dell'Orso nedaleko od nejkrásnějšího barokního města Středomoří - Lecce, proslulého mimo jiné i velkolepými zářijovými oslavami patrona města - sv. Oronza. Tento velký otevřený komplex se skládá z...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

RESIDENCE JUNIOR 2
Nachází se přímo v moderním přímořském letovisku Torre dell'Orso nedaleko od nejkrásnějšího barokního města Středomoří - Lecce, proslulého mimo jiné i velkolepými zářijovými oslavami patrona města - sv. Oronza. Tento velký otevřený komplex se skládá z krásných, nově postavených dvoupodlažních řadových vilek. Vzdálenost od moře, kam je zdarma zajištěn odvoz minibusem, je cca 900 m. Místní pláž je vyhlášená pro svůj jemný a světlý písek, husté piniové háje a vysoké vápencové útvary.

ZAŘÍZENÍ A SLUŽBY: Zdarma můžete využít bazén s lehátky (cca od 1/7 do 31/8), tenisový kurt, odvoz na pláž a zpět (ve všech obdobích) a parkoviště. Po celé léto mohou hosté za poplatek využívat bazén a účastnit se animačního programu v přilehlé rezidenci Riva Azzurra. Obchodní centrum v Torre dell'Orso nabízí veškeré služby, supermarkety, bary, restaurace, pizzerie, obchody, sportovní zařízení atd.

APARTMÁNY jsou umístěny v řadových vilách, nově a moderně zařízeny. Mají kompletně vybavený kuchyňský kout s velkou lednicí a vlastní příslušenství. Apartmány v přízemí mají velkou oplocenou verandu (typ B), v 1. patře balkon (typ A).

Vilka pro 2-4 osoby (bilo, 30 m2): Ložnice s manželským lůžkem, obývací pokoj s dvoulůžkovou rozkládací pohovkou a kuchyňským koutem.

Vilka pro 4-6 osob (trilo A/B, 30 m2): Ložnice s manželským lůžkem, obývací pokoj s dvoulůžkovou rozkládací pohovkou a kuchyňským koutem a pokoj s palandou.

Vilka prio 4-6 osob ( duplex, 66 m2): Je dvoupodlažní, s oplocenou zahrádkou nebo s verandou. V přízemí je velký obývací pokoj s dvoulůžkovou rozkládací pohovkou, kuchyňským koutem a WC. V 1. patře se nachází ložnice s manželským lůžkem, pokoj s palandou, koupelna a balkon.
Vilka "Centro" pro 4-6 osob ( trilo): Nachází se v centru Torre dell´Orso, 200 - 500 m od pláže, v přízemí nebo v 1. patře. Skládá se z ložnice s manželským lůžkem a obývacího pokoje s dvoulůžkovou rozkládací pohovkou a kuchyňským koutem. Dále je zde ještě jeden pokoj s palandou nebo se 2 samostatnými lůžky.

Pobyt: sobota/sobota.

Malá zvířata: povolena, příplatek EUR 50.

Pláž: cca 900 m, soukromá i veřejná, písčitá, útesy (odvoz zdarma).

Plážový servis: za poplatek.

Parkoviště: zdarma, u apartmánů.

Žel. stanice: Lecce (20 km).

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000