crosssearch

Středisko JONIO CLUB je vzdálené 450 m od střediska Golfo Azzurra, na pobřeží Jónského moře mezi Gallipoli a Marina di Ugento. V centru střediska je bazén, kolem kterého jsou postaveny do půlkruhu nové dvouposchoďové vilky, to vše je obklopeno zelení stromů. Pláž je ve...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Středisko JONIO CLUB je vzdálené 450 m od střediska Golfo Azzurra, na pobřeží Jónského moře mezi Gallipoli a Marina di Ugento. V centru střediska je bazén, kolem kterého jsou postaveny do půlkruhu nové dvouposchoďové vilky, to vše je obklopeno zelení stromů. Pláž je ve vzdálenosti 450 m, místy vystupují ploché kameny, část pláže je soukromá, kde je klientům k dispozici plážový servis, na tuto část pláže je pravidelně dovážen písek.

Ubytování

V prostorných apartmánech, které jsou pěkně zařízeny, některé mají verandu. Apartmány typu bilo pro 4 osoby: mají obytnou místnost s kuchyňským koutem a s rozkládacím dvojlůžkem, nebo dvěmi rozkládacími křesly, ložnici s manželským lůžkem, sociální zařízení se sprchou. Apartmány typu trilo pro 5 - 6 osob: mají obytnou místnost s kuchyňským koutem a s rozkládacím lůžkem a dvojlůžkem, ložnici s manželským lůžkem, menší pokoj se dvěma lůžky, sociální zařízení se sprchou, některé apartmány mají naopak jednolůžkový pokoj a v obývacím pokoji dvě rozkládací postele, pokud jsou tyto apartmány v prvním patře mají navíc verandu (za příplatek).

Vybavení a služby

Restaurace, bar, bar u bazénu, pizzerie, minimarket, zábavný park pro děti, amfiteátr pro animační program, parkovací místo, bazén pro dospělé, dětský bazén, tenisové kurty, ping-pong,aerobic, diskotéka, soukromá pláž s plážovým servisem (za poplatek).

Pláž

450 m, písčitá, kamenité podloží, plážový servis za povinný poplatek 50 EUR ubytování / týden.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000