crosssearch

Oblíbené prázdninové středisko GALLO se skládá z centrální budovy a z řadových, nedávno postavených apartmánů, které jsou zastíněny olivovníky. Nachází se asi 6 km od města VIESTE směrem na PESCHICI. Přátelští majitelé se osobně starají o své hosty pro které zaručují kvalitní...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Oblíbené prázdninové středisko GALLO se skládá z centrální budovy a z řadových, nedávno postavených apartmánů, které jsou zastíněny olivovníky. Nachází se asi 6 km od města VIESTE směrem na PESCHICI. Přátelští majitelé se osobně starají o své hosty pro které zaručují kvalitní služby, organizuje se zde také společné grilování.

Vybavenost a služby

restaurace, bar, pizzerie, obchod, bazén pro dospělé, bazén pro děti, společenská místnost s TV, stolní tenis, vodní sporty, plážový volejbal, dětský koutek, parkoviště, hudební večery s grilováním (v hlavní sezóně), autobusová zastávka do Vieste asi 100 m, obchod 200 m.

Ubytování

MONO pro 2 - 4 osoby: obytná místnost s kuchyňským koutem, manželské lůžko, patrové lůžko, koupelna / WC, terasa.

BILO pro 4 - 5 osob: obytná místnost s kuchyňským koutem, patrové lůžko (v některých apartmánech lze rozdělit na 2 lůžka), ložnice se 2-3 lůžky, koupelna / WC, terasa,

TRILO pro 6 osob: obytná místnost s kuchyňským koutem, rozkládací pohovka, ložnice s manželským lůžkem, pokoj se dvěmi lůžky, koupelna / WC, terasa.

Pláž

vzdálenost od písčité pláže 800 m.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000