crosssearch

Recepce (funčkní jen v sobotu), bazén se skluzavkou, vířivka, dětský bazének, dětský koutek, barbecue, 1 parkovací místo/apartmán, vyhrazené parkoviště před rezidencí. Apartmány jsou vybaveny vlastním příslušenstvím, klimatizací (funkční minimálně od půlky června do konce...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

Centrum střediska je vzdáleno 2,5 km.

Vybavení:

Recepce (funčkní jen v sobotu), bazén se skluzavkou, vířivka, dětský bazének, dětský koutek, barbecue, 1 parkovací místo/apartmán, vyhrazené parkoviště před rezidencí. Apartmány jsou vybaveny vlastním příslušenstvím, klimatizací (funkční minimálně od půlky června do konce srpna), SAT TV, troubou a terasou.

Sport a zábava:

Stolní tenis, stolní fotbal, vodní sporty na pláži.

Pláž:

Písčitá pláž ve vzdálenosti 400 m.

Stravování:

Bez stravování.

Informace k cenám:

Věková hranice dětských cen, popř. slev a příplatků, není-li uvedeno jinak, se rozumí do dovršení věku dítěte, kdy rozhodným datem je věk dítěte v den návratu do ČR. Není-li uvedeno jinak, děti ve věku do 2 let hradí pouze manipulační poplatek 990,- Kč, event. také cestovní pojištění. Bližší informace o službách zahrnutých v ceně zájezdu uvádíme v příslušném katalogu/ceníku.

Středisko:

Vieste

Apartmány:

Bilo pro 4 osoby: Ložnice s manželskou postelí, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím lůžkem pro 2 osoby. Trilo pro 6 osob: Dvě ložnice s manželskou postelí, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, 2x příslušenství.

Tipy pro správnou volbu:

- bazén v objektu - klidné místo - prostorné a klimatizované apartmány

Upozornění:

Dle vyhlášky místních úřadů se platí případná pobytová taxa. Tato taxa je splatná na místě v hotovosti, v Eur. Upozorňujeme, že zavedení taxy a její výše může být úpravou místní vyhlášky i v průběhu sezóny kdykoliv změněna. Aktuální informace budou k dispozici vždy po příjezdu na ubytování.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000