crosssearch

Rezidence se nachází nedaleko centra Aprici, asi 280 m od sjezdovek. Skibus staví přímo před rezidencí. Nedaleko je umístěn supermarket.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu


Poloha Rezidence

Rezidence se nachází nedaleko centra Aprici, asi 280 m od sjezdovek. Skibus staví přímo před rezidencí. Nedaleko je umístěn supermarket.

Stravování

Bez stravy. Možnost dokoupení snídaní a večeří.

Ubytování

Pěkné ubytování v prostorných studiích a apartmánech typu MONO, BILO a TRILO pro 2 - 7 osob.

MONO pro 2 - 3 osoby: obývací místnost s rozkládací pohovkou pro 2 osoby a další rozkládací pohovkou nebo křeslem pro 1 osobu, kuchyňský kout, vlastní soc. zařízení, balkón, většina studií má TV.

BILO pro 4 - 6 osob: ložnice s manželskou postelí a 2 dalšími lůžky nebo palandou, obytná místnost s nebo bez gauče, kuchyňský kout, vlastní soc. zařízení, většina pokojů má TV a balkón.

TRILO pro 5 - 7 osob: ložnice s manželskou postelí a 2 rozkládacími křesly, druhá ložnice s palandou, menší místnost s rozkládacím lůžkem pro 1 os., obytná místnost se sedací soupravou a kuchyňským koutem, TV, vlastním soc. zařízením, dva balkóny - jeden s výhledem na svah, druhý na centrum Aprici.

Vybavení a služby

Úschovna lyží, venkovní parkování (zdarma u rezidence).

Cena nezahrnuje

* stravu
* ložní prádlo (vlastní)
* závěrečný úklid (vlastní)
* komplexní cestovní pojištění od České pojišťovny - 29,-Kč/os./den + fakultativní storno příplatek 75,-Kč/os./pobyt na zrušení zájezdu ze zdravotních důvodů (nelze pojistit samostatné storno zájezdu)

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000