crosssearch

Hotel se nachází u lyžařského areálu Palabione, cca 10 m od sedačkové lanovky, 10 m je zastávka skibusu. Centrum města je vzdáleno 150 m. Ubytování Standardní a rodinné pokoje pro 2 - 6 osob. MONO A: pokoj pro 2 -4 osoby(manželská postel + lůžko nebo palanda), vlastní...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Hotel se nachází u lyžařského areálu Palabione, cca 10 m od sedačkové lanovky, 10 m je zastávka skibusu. Centrum města je vzdáleno 150 m.

Ubytování - Standardní a rodinné pokoje pro 2 - 6 osob. MONO A: pokoj pro 2 -4 osoby(manželská postel + lůžko nebo palanda), vlastní sociální zařízení, fén, trezor a tV. Některé pokoje s balkónem. MONO B: pokoj pro 4 -6 osob(samostatný pokoj s manželskou postelí + lůžko nebo palanda, vstupní místnost či kabina s palandou), vlastní sociální zařízení, fén, trezor a TV. Některé pokoje s balkónem. BILO: pokoje pro 4 - 6 osob (1. pokoj vybaven manželskou postelí, popřípadě ještě palandou, 2. pokoj vybaven palandou), vlastní sociální zařízení, fén, trezor a TV. Některé pokoje s balkónem.

Stravování- Polopenze.

Služby - Recepce, hotelová restaurace, bar, společenská místnost s TV-SAT a krbem, úschovna lyží, parkování (zdarma u hotelu).

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000