crosssearch

Oblíbené ubytování přímo u areálu Palabione !!! Rezidence se nachází přímo u lyžařského areálu Palabione, 150 m od hotelu Eden. Centrum městečka je vzdáleno cca 100 m. Před budovou je zastávka skibusu. Ubytování Kvalitní ubytování ve studiích a apartmánech typu MONO, BILO a...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Oblíbené ubytování přímo u areálu Palabione !!! Rezidence se nachází přímo u lyžařského areálu Palabione, 150 m od hotelu Eden. Centrum městečka je vzdáleno cca 100 m. Před budovou je zastávka skibusu.

Ubytování: Kvalitní ubytování ve studiích a apartmánech typu MONO, BILO a TRILO pro 2 - 7 osob. MONO pro 2 - 4 osoby: prostorná ložnice s manželskou postelí a rozkládacím lůžkem pro 2 osoby nebo 2 samostatnými lůžky, kuchyňský kout, vlastní sociální zařízení, TV, balkón. BILO pro 3 - 6 osob: ložnice s manželskou postelí, popřípadě palandou, obývací pokoj s rozkládacím gaučem, eventuelně dvěma oddělenými lůžky, kuchyňský kout, sociální zařízení, TV, balkón. TRILO pro 5 - 7 osob: dvě ložnice se dvěma postelemi, obývací pokoj s rozkládacím gaučem nebo dvěma oddělenými lůžky (případně další rozkládací lůžko), kuchyňský kout, vlastní sociální zařízení, TV, balkón.

Stravování - Polopenze.

Služby - V přízemí je k dispozici restaurace a kavárna s barem. Rezidence je vybavena výtahem a úschovnou lyží. Parkoviště před rezidencí zdarma.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000