crosssearch

Rezidence se nachází v nadmořské výšce 1200 m.n.m., je situována v sousedství hotelu Montecampione, v malé horské vesničce Montecampione. Vzdálenost od sjezdovek: přímo na svahu Montecampione.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

rezidence se nachází v nadmořské výšce 1200 m.n.m., je situována v sousedství hotelu Montecampione, v malé horské vesničce Montecampione. Vzdálenost od sjezdovek: přímo na svahu Montecampione.

Ubytování

ubytování v účelně vybavených apartmánech typu MONO 2-4 osoby, BILO 4-6 osob, TRILO 4-6 osob; všechny apartmány disponují vlastním sociálním zařízením s vysoušečem vlasů a vybaveným kuchyňským koutem, TV, telefonem. Upozornění: Dispozice apartmánů se může od níže uvedených popisů lišit.

MONO 2/3/4 osoby: obývací část s pohovkou pro 2 osoby, příp. palandou a samostatnou pohovkou (ve výklenku).

BILO 4/5/6 osob: obývací část s pohovkou pro 2 osoby, palandou pro 2 osoby a výklenek se spací zónou pro 2 osoby.

TRILO 4/5/6 osob: obývací část s pohovkou pro 2 osoby, samostatná ložnice pro 2 osoby a výklenek se spací zónou pro 2 osoby.

Stravování

vlastní

Vybavenost

ve středisku se nachází restaurace, pizzerie, kino, disco, lékárna, lékařská služba, bankomat, supermarket. Rezidence - za poplatek možnost parkování v podzemní garáži. Součástí rezidence je společná lyžárna.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000