crosssearch

Rezidence Club Ponte di Legno je luxusní čtyřhvězdičková rezidence, jenž Vás nadchne zejména svou finanční dostupností. Budova prošla nedávnou kompletní renovací.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Rezidence Club Ponte di Legno je luxusní čtyřhvězdičková rezidence, jenž Vás nadchne zejména svou finanční dostupností. Budova prošla nedávnou kompletní renovací. Doporučujeme klientům, kteří uvítají vysoký komfort ubytování za perfektní ceny. Jsou zde apartmány se špičkovým moderním vybavením, krásné wellness centrum, i dětský koutek pro Vaše ratolesti. Příjemná je i vzdálenost od lanovky v Ponte di Legno - pouhých 150 m. V některých termínech jsme schopni zajistit Vám zde příjemnou dovolenou i na méně než 7 nocí (zkrácené pobyty vyžádání v CK).

Vybavení objektu

parkoviště, recepce, bar, wi-fi, dětský koutek, lyžárna, prádelna, výtah, restaurace

Vybavení ubytování

73 apartmánů na 4 podlažích, TV, wi-fi, balkon, nebo terasa

MONO 2/3 obývací pokoj s manželskou postelí a jedním samostatným lůžkem, vybavený kuchyňský kout, koupelna se sprchou, fén.

BILO 4 ložnice s manželskou postelí, obývací pokoj s jedním samostatným lůžkem a jedním vyklápěcím lůžkem, vybavený kuchyňský kout, koupelna se sprchou/vanou, fén.

TRILO 6 CLASSIC ložnice s manželskou postelí, výklenek s patrovou postelí, obývací pokoj s jednou samostatnou postelí a jednou vyklápěcí, vybavený kuchyňský kout, koupelna se sprchou, fén

QUADRI 6 DELUXE 2x ložnice s manželskou postelí, místnůstka s oknem a patrovou palandou, velká koupelna, obývací pokoj s jedním samostatným a jedním vyklápěcím lůžkem, vybavený kuchyňský kout, další koupelna se sprchou, fén.

Stravování

vlastní

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000