crosssearch

Nově zrekonstruované apartmány vybaveny v dobovém horském stylu jsou svou polohou velmi lákavým cílem pro mnohé lyžaře. Velmi vhodně situovaná rezidence Holiday Park se nachází cca 500 m od skiareálu Tonale a cca 600 m od samotného centra Ponte di Legno. Svou polohou je tak...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu


Nově zrekonstruované apartmány vybaveny v dobovém horském stylu jsou svou polohou velmi lákavým cílem pro mnohé lyžaře. Velmi vhodně situovaná rezidence Holiday Park se nachází cca 500 m od skiareálu Tonale a cca 600 m od samotného centra Ponte di Legno. Svou polohou je tak vhodná jak pro rodiny s dětmi, tak pro klienty všech věkových kategorií.

Poloha

Rezidence se nachází cca 500 m od skiareálu Tonale, cca 20 m od zastávky skibusu (skibus zdarma) a cca 600 m od centra Ponte di Legno.

Stravování

Bez stravy

Ubytování

Apartmány s balkonem a vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC) jsou vybaveny TV/SAT. Typ BILO 2/4 se skládá z obývací místnosti s kuchyňským koutem a rozkládacím dvoulůžkem a pokoje s manželskou postelí. Typ BILO 5 se skládá z obývací místnosti s kuchyňským koutem a rozkládacím dvoulůžkem a pokoje s manželskou postelí a vysouvacím lůžkem.

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, úschovna lyží, parkoviště (zdarma), garážové stání (na vyžádání zdarma).

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000