crosssearch

Hotel vybudovaný v typicky horském stylu se nachází v údolí Sugana na severu Itálie v nadmořské výšce 1 400 m n. m. Stojí hned naproti 4-místné sedačkové lanovce, která spojuje Vezzenu s areálem Lavarone.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Lyžařská oblast Folgaria Fiorentini

76 km sjezdovek
28km modrých sjezdovek
40 km červených sjezdovek
8 km černých sjezdovek
umělé zasněžování – ano
nejnižší nadmořská výška střediska – 1200 m
Nejvyšší nadmořská výška střediska – 1850 m
počet lanovek – 22
škola lyžování – ano
půjčovna lyží a lyžáků – ano

Lyžařská oblast Folgaria Fiorentini lyžařům nabízí 76 km sjezdovek, obsluhovaných nejnovějšími sedačkovými lanovkami. Výhodou je vzdálenost pouhých 18 km od dálnice A22 Brennero-Verona – sjezd Rovereto Nord. Toto lyžařské centrum má 6 nástupních míst a všechna se dají projet na lyžích bez nutnosti přesunu autem: Francolini, Fondo Grande, Fondo, Piccolo, Serrada, Ortesino a Costa. Celá lyžařská oblast je v překrásné, členité krajině předhůří Dolomitu a je vybavena moderními lanovkami a sněžnými děly. Lyžařská oblast Folgaria uspokojí lyžaře všech kategorií. Jsou zde připraveny lyžařské školy pro nejmenší anebo začátečníky, dále sjezdovky pro slalom i sjezd zahrnuté do italského mistrovství – Salizzona, Martinella, Serrada. Pro ty, kteří hledají na lyžích zábavu a relax, potom sjezdovky Ortesino, Costa, Francolini, Fondo Piccolo, Serrada, Fiorentini. Samozřejmostí jsou horské chaty nabízející místní italské speciality, taktéž ski bary a apres ski bary, nacházející se podél sjezdovek anebo u parkovišť. Od roku 2006 slouží lyžařům k pohodlí nová čtyřsedačka s přepravní kapacitou 1800 osob za hodinu, která spojuje Costu a Ortesino a zároveň se tím prodloužila délka některých sjezdovek jako například Stella d´Italia – Costa, která je nyní dlouhá více než 5 km. V posledních dvou letech byly instalovány 4 nové čtyřsedačky a vzniklo 6 nových sjezdovek.

Poloha

hotel vybudovaný v typicky horském stylu se nachází v údolí Sugana na severu Itálie v nadmořské výšce 1 400 m n. m. Stojí hned naproti 4-místné sedačkové lanovce, která spojuje Vezzenu s areálem Lavarone. Nejbližší restaurace, bary a obchody se nacházejí cca 8 km daleko. Vzdálenost od jezera je cca 8 km.

Vybavení

recepce (8:30-21:30), výtah, restaurace a la carte, společenská místnost s TV, bar, kongresový sál, wi-fi (zdarma), parkování a garáž (omezená dostupnost, na vyžádání). Malá domácí zvířata na vyžádání.

Ubytování

pěkné 2-lůžkové pokoje s možností 2 přistýlek, vlastní sociální zařízení, telefon, satelitní TV.

Stravování

polopenze/plná penze (snídaně: formou bufetu, oběd: výběr z menu o 3 chodech, večeře: výběr z menu o 3 chodech). Nápoje za příplatek.

Důležité upozornění

na začátku a na konci sezony nemusí být otevřeny zcela všechny vleky v rámci lyžařského střediska. Tato skutečnost neopravňuje klienty k poskytnutí jakékoliv slevy ze zájezdu. Taktéž začátkem a koncem sezóny jsou omezený provoz skibusů. Skibusy jsou čistě v režii lyžařského střediska

Dále v případě, že lyžařské středisko bude zcela uzavřeno z důvodu nedostatku sněhu, nabídne cestovní kancelář náhradní termín do stejného střediska nebo stejný termín do jiného střediska, popř. bude klientů vráceno 100% zpět.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000