crosssearch

Leží přímo na písečné pláži lemované piniovým hájem ve stejnojmenném letovisku Rivabella které je považováno za jedno z nejhezčích lokalit této oblasti (cca 2,5 km od Gallipoli). V letovisku se nacházejí všechny služby pro strávení příjemné dovolené. Vhodné pro všechny věkové...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Leží přímo na písečné pláži lemované piniovým hájem ve stejnojmenném letovisku Rivabella které je považováno za jedno z nejhezčích lokalit této oblasti (cca 2,5 km od Gallipoli). V letovisku se nacházejí všechny služby pro strávení příjemné dovolené. Vhodné pro všechny věkové kategorie. Pro klidný typ dovolené, přímo na pláži, v přírodě.

Stravování:

Vlastní

Ubytování:
Pěkně zařízené apartmány (většina s výhledem na moře) se nacházejí v malé dvoupatrové rezidenci. Všechny disponují vybaveným kuchyňským koutem (kk) v obytné místnosti/pokoji, vlastním sociálním zařízením, prostornou terasou se zahradním nábytkem, vlastním parkovacím místem. Mono 4 osoby: obývací místnost s kk, rozkládací dvoulůžkovou pohovkou a manželskou postelí.
Mono 2 osoby: obývací místnost s kk, rozkládací dvoulůžkovou pohovkou-
Bilo 4 osoby: obývací pokoj s kk a rozkládací dvoulůžkovou pohovkou, 1 ložnice s manželskou postelí.
Trilo 6 osob: obývací pokoj s kk a rozkládací dvoulůžkovou pohovkou, 1 ložnice s manželskou postelí a 1 pokojík se 2 samostatnými lůžky nebo palandou.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000