crosssearch

Hotel se nachází přímo u jezera Lago di Garda, u hlavní silnice. Od městečka Malcesine je vzdálen 4 km, od městečka Brenzone 9 km.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha Hotelu

Hotel se nachází přímo u jezera Lago di Garda, u hlavní silnice. Od městečka Malcesine je vzdálen 4 km, od městečka Brenzone 9 km. Malcesine Toto malebné městečko na východní straně jezera se pyšní nejen středověkým původem, ale i vhodnými podmínkami pro plachtění, windsurfing, cykloturistiku a pěší turistiku. Na jeho severním konci stojí hrad ze 13. století a je možné se z něj vydat lanovkou na Monte Baldo k tzv. „botanické zahradě Evropy“.

Vybavení Hotelu

Recepce, hala, TV místnost, výtah, restaurace, bar, terasa s barem, zahrada, parkoviště, garáž, bazén, whirlpool zdarma, vinárna, noční program, za poplatek kyvadlová doprava do Malcesine.

Pokoje

Dvoulůžkové pokoje s vlastním příslušenstvím, fénem, telefonem, SAT TV, balkonem a klimatizací (vyjma jednolůžkových pokojů).

Stravování

Stravování formou all inclusive, zahrnující snídani formou bufetu, lehký oběd / možnost balíčku (sandwich, ovoce, minerální voda), večeře výběrem ze 3 menu nebo formou bufetu (2x týdně tématická večeře), salátový bufet, nápoje (11:00-22:00 - káva, čaj, víno, pivo, minerální voda, nealko nápoje) a čaj s občerstvením mezi 16:00-17:00 hodinou.

Sport a zábava

Hotel se nachází přímo u jezera, od oblázkové pláže je oddělen jen místní komunikací. Vodní sporty, cykloturistika, možnost návštěvy nedalekého zábavního parku Gardaland.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000